„Koloradinė“ „Louis Vuitton“ suknelė privertė „Elle“ redakciją cenzūruoti žurnalo viršelį

Žurnalas moterims „Elle“ supykdė patriotiškai nusiteikusius ukrainiečius, išspausdinęs savo viršelyje nuotrauką, kurioje JAV aktorė Michelle Williams (Mišel Viljams) matoma pasipuošusi spalvų deriniu, panašiu į naudojamą prorusiškų separatistų, su kuriais kaunasi vyriausybės pajėgos.

Šio populiaraus žurnalo naujausias numeris ukrainiečių kalba bus pradėtas platinti tik pirmadienį, bet gatvėse jau pasirodė reklamų, kuriose matoma M.Williams, vilkinti „Louis Vuitton“ suknelę, išmargintą oranžinės ir juodos spalvos dryžiais.

Tos reklamos buvo pašalintos, kai ukrainiečiai pasiskundė, jog jos drabužių spalvos panašios į Georgijaus (Šv. Jurgio) juostelių, kurias dėvi separatistai, kontroliuojantys dideles teritorijas Ukrainos rytuose.

Žurnalo redaktoriai neigė palaikantys separatistus, aiškindami, kad panaudojo nuotrauką, kuri balandį buvo išspausdinta Britanijoje leidžiamo „Elle“ viršelyje.

„Skaitytojai aktyviai komentavo viršelį socialiniuose tinkluose, darydami klaidingas išvadas“, – rašoma žurnalo „Facebook“ paskyroje.

REKLAMA

„Elle“ ukrainiečių kalba, kuris yra leidžiamas Rusijoje, spausdinamas 72 tūkst. egzempliorių tiražu.

Žurnalo redaktoriai sakė naujienų agentūrai AFP, kad naujausias numeris jau išspausdintas, bet nutarta išspausdinti papildomą viršelį, kuriuo bus uždengta patriotinius jausmus įžeidžianti nuotrauka.

Internete buvo paskelbtas naujas viršelis, kuriame M.Williams matoma dėvinti juodos ir baltos spalvos drabužius.

„Tokiu būdu siekiama išvengti vandalizmo aktų vietose, kuriose pardavinėjimas žurnalas“, – pažymėjo redaktoriai.

AFP žurnalistai ketvirtadienį matė, kaip Kijeve šalinami žurnalą reklamuojantys plakatai su ankstesne viršelio nuotrauka.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų