Kandidatų į JAV viceprezidentus debatai: Harris užsipuolė Trumpo „nesėkmę“ kovojant su virusu

Demokratų kandidatė į JAV viceprezidentus Kamala Harris trečiadienį per kritiškus, bet daugiausia civilizuotus debatus su viceprezidentu Mike'u Pence'u istorine nesėkme pavadino prezidento Donaldo Trumpo atsaką į COVID-19 ir pareiškė, kad dėl to jis negali dirbti antrą kadenciją.

Tuo metu M. Pence'as per debatus, surengtus likus 27 dienoms iki prezidento rinkimų, stengėsi pavaizduoti K. Harris kaip kraštutinių pažiūrų politikę.

D. Trumpo ligoninėje dėl COVID-19 praleistam savaitgaliui suteikus papildomos reikšmės viceprezidento vaidmeniui, debatai, per kuriuos M. Pence'as ir K. Harris kalbėjo atskirti organinio stiklo pertvaromis, sulaukė neįprasto susidomėjimo.

K. Harris, kuri būtų aukščiausiame poste per visą JAV istoriją dirbanti moteris, jei drauge su demokratų kandidatu į prezidentus Joe Bidenu patektų į Baltuosius rūmus, negaišdama laiko užsipuolė D. Trumpo veiksmus dėl COVID-19, kuri Jungtinėse Valstijose jau pražudė daugiau kaip 210 tūkst. žmonių – daugiausiai pasaulyje.

„Amerikos žmonės matė, kokia yra didžiausia visų prezidentų administracijų nesėkmė per mūsų šalies istoriją“, – sakė Kalifornijai atstovaujanti senatorė ir buvusi prokurorė.

„Atvirai kalbant, ši administracija dėl to neteko teisės į perrinkimą“, – per Jutos universitete surengtus ir pusantros valandos trukusius debatus pareiškė K. Harris.

Ji teigė, kad D. Trumpas kovos su koronavirusu fronto linijoje dirbančius medikus laiko „aukojamais darbuotojais“, ir, atkreipdama dėmesį į paties D. Trumpo pareiškimus žurnalistui Bobui Woodwardui (Bobui Vudvardui), apkaltino Baltuosius rūmus neskubant, nors ir žinant COVID-19 keliamus pavojus.

„Prezidentas sakė, kad tai buvo apgaulė“, – pabrėžė K. Harris.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-10-08 09:52:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zemeje kur milijonai virusu egzistuoja milijardus metu, Viruso isterija sugalvojo JAV demokratai, kad pakenktu Trumpui.
Labiausiai JAV pakenkti miestai yra valdomi JAV demokratu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų