JAV – naujas Covid-19 pacientų mirštamumo rekordas

Jungtinėse Valstijose per pastarąją parą mirus beveik 4,5 tūkst. koronavirusu užsikrėtusių žmonių buvo užfiksuotas rekordinis mirštamumas nuo COVID-19 pandemijos pradžios, antradienį vakare pranešė Johnso Hopkinso universitetas.

Kaip rodo Baltimorėje įsikūrusio universiteto duomenys, paskelbti 20 val. 30 min. vietos (3 val. 30 min. Lietuvos) laiku, Jungtinėse Valstijose per parą buvo nustatyta daugiau kaip 235 tūkst. naujų koronavirusinės infekcijos atvejų ir mirė 4 470 anksčiau užsikrėtusių žmonių.

Epidemiologinę padėtį stebinčio tinklalapio „Covid Tracking Project“ duomenimis, šiuo metu šalyje hospitalizuota apie 131 tūkst. COVID-19 pacientų.

Grupė pridūrė, kad savaitės mirštamumo vidurkis JAV šiuo metus taip pat yra didžiausias nuo koronaviruso pandemijos pradžios.

Susidūrus su šia niūria statistika ir atsiradus naujam, užkrečiamesniam pandeminio koronaviruso variantui, JAV tarnybos antradienį pranešė, kad visi į šalį norintys atskristi žmonės privalės pateikti pažymą apie neigiamus COVID-19 testo rezultatus.

Skirtingose valstijose taikomi kovojant su COVID-19 epidemija taikomos labai įvairios priemonės, bet dabar tikimasi, kad gruodžio viduryje pradėta masinio skiepijimo kampanija padės išspręsti šią sveikatos krizę.

Kita vertus, vakcinavimo pastangos atsilieka nuo plano – iki šiol pirmąjį iš dviejų reikalingų skiepų šalyje yra gavę tik 9,3 mln. žmonių, mažiau kaip 10 proc. gyventojų.

Šiuo metu JAV yra patvirtintos dvi vakcinos nuo COVID-19.

Didžiausioje pasaulio ekonomikoje nuo pandemijos pradžios nustatyta 22,8 mln. koronavirusinės infekcijos atvejų, o daugiau kaip 380 tūkst. užsikrėtusiųjų mirė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų