J. Tymošenko perkelta į ligoninę

Buvusi Ukrainos premjerė Julija Tymošenko trečiadienio rytą buvo nugabenta iš Kačianovkos pataisos kolonijos į „Ukrainos geležinkelių“ centrinę klininkinę ligoninę Charkove. Tai žurnalistams pranešė „Tėvynės“ partijos, kurios lyderė yra J. Tymošenko, atstovai.

J. Tymošenko advokatai teigia, kad ekspremjerę gydys tik Berlyno „Charite“ klinikos gydytojas neuropatologas Lutzas Harmsas.

Prieš tai buvo pranešama, kad J. Tymošenko atsisakė antradienį būti perkelta į ligoninę, bet sakė, kad galbūt su tuo sutiks trečiadienį.

J. Tymošenko paaiškino, kad jai reikia daugiau laiko aptarti savo padėtį su advokatais, teigiama kalėjimų tarnybos pranešime.

Dėl J. Tymošenko įkalinimo pablogėjo Ukrainos santykiai su Vakarais. Opozicijos lyderė teigia, kad jos kalinimas yra politiškai motyvuotas.

Balandžio 20 dieną J. Tymošenko padėjo bado streiką, protestuodama, kaip ji teigia, prieš žiaurų kalėjimo sargybinių elgesį. Pasak opozicijos lyderės, sargybiniai prieš jos valią gabendami ją į ligoninę panaudojo smurtą. Ukrainos valdžia blogą elgesį su kaline neigia.

Šalies valdžia neleido opozicijos lyderei dėl nugaros skausmų gydytis Vokietijoje ir galiausiai ji sutiko gydytis centrinėje klinikinėje Charkovo ligoninėje. Ten ją prižiūrės ir Vokietijos gydytojai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų