Išpuolis Orlande: gali būti pateikti kaltinimai pagrindinei liudininkei

Omaro Mateeno, kuris sekmadienį Orlando naktiniame gėjų klube nušovė 49 žmones, žmona žinojo apie jo planą surengti žudynes, kurios tapo daugiausiai aukų pareikalavusiomis šaudynės per dabartinę JAV istoriją, praneša žiniasklaida.

MSNBC ir „ABC News“, remdamosi neįvardytais teisėsaugos institucijų pareigūnais, pranešė, kad O.Mateeno žmona galėjo iš anksto žinoti apie savo vyro planą ir jai gali būti pareikšti kaltinimai.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žudynės Orlando gėjų klube

Televizijų žiniomis, 30 metų Noor Mateen bendradarbiauja su Federaliniu tyrimų biuru (FTB) ir tvirtina, kad stengėsi įtikinti vyrą atsisakyti plano surengti šaudynes.

FTB atstovė spaudai naujienų agentūrai AFP atsisakė patvirtinti šiuos pranešimus.

Taip pat pranešama, kad „Disney“ pramogų parkuose buvo sugriežtintas saugumas po to, kai O.Mateeno žmona esą pasakė tyrėjams, kad jos vyras žvalgė pramogų kompleksą „Walt Disney World“ kaip vieną iš galimų taikinių.

Žurnalas „People“ anksčiau rašė, kad O.Mateeno žmona, kurios mergautinė pavardė yra Noor Zahi Salman, pasakė tyrėjams, kad pora lankėsi „Walt Disney World“.

„N.Z.Salman sekmadienį federaliniams tyrėjams sakė, kad jos vyras neseniai žvalgė „Disney“ ir (naktinį klubą) „Pulse“ kaip galimus atakos taikinius“, – rašė žurnalas.

„Disney“ vadovas Floridoje naujienų agentūrai AFP patvirtino, kad O.Mateenas balandį lankėsi pramogų parke.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų