Iš pašalpų gyvenanti 11 vaikų motina: jeigu valstybės statomas namas man nepatiks, turės statyti kitą

Vieno Didžiosios Britanijos miestelio valdžia nusprendė 37 metų nedirbančiai vienuolikos vaikų motinai pastatyti didžiulį namą su šešiais miegamaisiais. Šalyje kilo tikras pasipiktinimas po to, kai sužinota, jog Tjūksberio rajono taryba moteriai stato 400 tūkst. svarų sterlingų vertės namą, nes moteris daugelį metų skundėsi, jog nebetelpa šiuo metu gyvenamuose sujungtuose dviejuose namuose, rašo dienraštis „The Daily Mail“.

O neseniai žurnalistai išsiaiškino, kad iš pašalpų gyvenanti moteris sugebėjo dukrai nupirkti ponį, kurio išlaikymas per mėnesį kainuoja 200 svarų sterlingų. Viena iš moters dukrų po kilusio skandalo internete gynė savo motiną ir teigė, jog jai nėra ko gėdytis, nes naujas namas „tikrai nėra rūmai.“ Dukters teigimu, jos mama paprasčiausiai negali dirbti, nes turi daug vaikų.

37 metų Heather Frost pirmojo vaiko nuo tuometinio 23 metų draugo susilaukė būdama keturiolikos. Vaiko tėvas galiausiai atsidūrė kalėjime, o Hetera vėliau susilaukė dar dešimties vaikų. Dabar moteris gyvena su savo vaikais, dviem anūkais ir partneriu, kuris taip pat nedirba.

Mokesčių mokėtojų aljanso vykdomasis direktorius Matthew Sinclairas pasipiktino tokia situacija. „Pašalpos yra skirtos padėti žmonėms sunkiu metu, o ne poniams pirkti. Daugelis šeimų sunkiai gali apmokėti sąskaitas ir neišgali turėti normalių namų, todėl tikrai baisu, kad jie moka už kažkieno arklį. Socialinės apsaugos sistema neturi mokėti už pašalpų gavėjų prabangų gyvenimą, kurio daugelis sunkiai dirbančių mokesčių mokėtojų sau negali leisti“, – sakė jis.

Pati H. Frost ne tik nesigėdija, bet dar ir pareiškė, kad jei naujasis namas jei nepatiks ar bus per mažas, valdžia turės pastatyti jai naują.


Rašyti komentarą...
G
Gena
2013-02-20 11:06:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau, kad tokios ambicijos yra perdaug "mandros".Nepatiks- turės statyti kitą namą, tai jau yra "mandras išsidirbinėjimas" Gal jiems geriau pagyventi miško lūšnelėje kartu su vilkais ir lapėmis, o jau tada bus geras visoks namas.
Atsakyti
0

j
jautis
2013-02-20 15:47:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
valdzia turetu padaryt taip: uz pirma vaika gera, dosni pasalpa, uz antra jau maziau, uz trecia zymiai maziau, o uz ketvirta ir t.t. - Nieko. ir baigtusi tokios nesamones. kol nepradejot karkset apie gimstamumo didinima, pagalvokit kas is tu vaiku isaugs? tokie patys beverciai zmogystos, kurie nieko neduos visuomenei, o tik ims. geriau jau maziau, bet kokybisku individu.
Atsakyti
0

P
Paul
2013-02-20 15:06:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu jau izulumas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų