tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Iš okupuotų Ukrainos teritorijų į Rusiją nelegaliai deportuota apie 14 tūkst., iki šiol grąžinti tik 125 vaikai, skelbia UNIAN. 

Iš okupuotų Ukrainos teritorijų į Rusiją nelegaliai deportuota apie 14 tūkst., iki šiol grąžinti tik 125 vaikai, skelbia UNIAN. 

REKLAMA

Tai pareiškė Ukrainos prezidento komisaro patarėja vaiko teisių ir vaiko reabilitacijos klausimais Daria Gerasimčiuk. 

„Mums pavyko nustatyti ir patikrinti 13 899 Rusijos kariuomenės pagrobtų ir ištremtų vaikų duomenis, iš kurių, deja, galime sakyti, kad tik 125 pavyko sugrąžinti namo“, – sakė ji. 

Zelenskis: pasaulis girdi Ukrainą, žino, ką Rusija padarė Dnipre ir kitose šalies dalyse

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis vakar teigė, kad Davose susirinkę pasaulio lyderiai girdi Ukrainą ir žino, ką Rusija daro su šalimi.  

„Šiandien prasidėjo kasmetinis forumas Davose. <…> Pasaulis girdi Ukrainą Davose – ten jie žino, ką Rusija padarė su Dnipru, žino, ką teroristai daro Chersonui, Charkivui, mūsų Donbasui ir kitoms teritorijoms, kurioms Rusija atnešė mirtį. 

REKLAMA

Tai labai svarbu: pirmoji Ukrainos ponia šiandien Davose pristatė visus mūsų taikos formulės elementus, įskaitant pagrindinį teisingumo teiginį, ir tai apima visą Rusijos teroristų atsakomybę už viską, kas padaryta. Ir labai jaučiamas pasaulio palaikymas mūsų diplomatinei iniciatyvai. 

REKLAMA

Darome viską, kad ši parama taptų išties globali ir kad visi įtakingi tarptautinių santykių dalyviai imtųsi žingsnių Rusijos agresijai nutraukti ir saugumui atkurti. 

Šlovė visiems mūsų herojams! Amžinas atminimas visiems, kurių gyvybes nusinešė Rusijos agresija. Šlovė Ukrainai!“ – sako V. Zelenskis.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų