Hovrilkos milicijos vadas šturmo metu nuo pastato stogelio numetė Rusijos vėliavą ir separatistą kartu su ja Sumuštą ukrainiečių pareigūną sugebėta išlaisvinti, šiuo metu jis saugioje vietoje

Pasak Ukrainos vidaus reikalų ministro Arseno Avakovo, sumuštas Horlvokos milicijos vadas Andrejus Kriščenko gyvas ir sveikas, jam suteikta medicinos pagalba, o jo gyvybei pavojus negresia.

„Andrejus Kriščenko! Horlovkos milicijos vadas garbingai gynė savo padalinį. Atsišaudė nuo separatistų. Numetė Rusijos vėliavą ir separatistą [kartu, - red. past.] nuo pastato stogo. Buvo sučiuptas ir sumuštas. Kai kurie prorusiški interneto portalai praneša, kad jis dėl pasipriešinimo buvo nužudytas. Nesulauksit! Atmušėm! Andrejui suteikta medicinos pagalba. Jis su mumis. Daugmaž tvarkoje. Tikras karininkas. Tokių maža“, - pranešė ministras.

A. Avakovas pažymėjo, kad milicijos skyriaus vadas ir jo pavaduotojas – milicijos papulkininkis Germanas Pristupa – įvykdė savo užduotis, gynė šalies garbę. „Su tokiais karininkais statysim naują miliciją“, - pridūrė ministras.

Primename, kad šiandien šturmo metu separatistai sužeidė daugiau nei dešimt milicininkų, kurie priešinosi užpuolimo metu. censor.net.ua pažymi, kad Horlovka buvo vienas iš nedaugelio Donecko srities miestų, kuriame milicija pasipriešino separatistams. Prieš kelias dienas buvo sėkmingai atmuštas bandymas šiame mieste užimti milicijos skyrių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų