Gruzijos prezidentas: aš nesuprantu, ko iš mūsų nori Rusija

„Buvusios sovietinės respublikos – Gruzija, Moldova ir Ukraina ryžtingai traukiasi iš Rusijos įtakos orbitos. Iš šalies, kurios palaikomos vertybės yra kardinaliai priešingos jos kaimynų, teigia Gruzijos prezidentas“, – rašoma „Reuters“ straipsnyje, kurį publikavo „Business Insider“.

Gruzijos prezidentas Georgijus Margvelašvilis interviu „Reuters“ pareiškė, kad Rusija, sutriuškinusi šios šalies kariuomenę 2008-aisiais, negali jiems pasiūlyti jokios integracijos su Vakarais alternatyvos.

„Šalis, kuri atstumia nuo savęs kaimynus, kuri grasina savo kaimynams… Ką tokia valstybė nori pasiekti?“ – užduoda klausimą G. Margvelašvilis lankydamasis Briuselyje, susitikime su NATO ir ES atstovais.

„Aš pats sau negaliu užtikrintai atsakyti į šį klausimą. Valstybei, turinčiai didžiausią pasaulyje teritoriją, pasirodo, reikia dar kelių kvadratinių metrų“, – kalbėjo jis apie Rusiją, kuri praėjusiais metais aneksavo Krymą.

„Egzistuoja daug įdomesnė Europos rinka, egzistuoja daug geresnės perspektyvos, tačiau (Rusija klausia), kodėl jūs neprisijungiate prie Rusijos rinkos, – tiesiog todėl, kad Rusija užsimanė, jog jūs taip darytumėte“, – pareiškė jis.

„Moldova, Gruzija ir Ukraina pasirašė politines ir prekybos sutartis su ES praėjusiais metais ir norėtų prisijungti prie sąjungos“, – teigiama straipsnyje. ES konferencija Rygoje gegužės 21-22 dienomis, kuriame be šių šalių dalyvaus Armėnija, Azerbaidžanas ir Baltarusija, turėtų dar labiau sustiprinti šiuos ryšius, teigia „Reuters“.


Rašyti komentarą...
N
Nijole
2015-05-13 21:46:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kostiumas perdidelis ,jis atrodo kaip smekla
Atsakyti
0

a
asas
2015-05-13 21:48:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai gal pragere savo ,tai pasiskolino is apsaugininko
Atsakyti
0

B
Baliuns
2015-05-14 10:35:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
jis gruzinas, kuo didesnis kostiumas, tuo graziau...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų