Graikijos ortodoksų bažnyčia nubaudė savo dvasininką už chuliganizmą po to, kai jis buvo pastebėtas stebintis futbolo rungtynes aršiausių Salonikų PAOK gerbėjų gretose, praneša skaitytojas Tomas.

Į šeštą dešimtmetį įkopęs dvasininkas Christos yra itin aistringas PAOK futbolo ekipos gerbėjas. Šios ekipos fanai visoje Graikijoje yra išgarsėję kaip vieni iš smurtingiausių aistruolių. Christos rungtynėse lankydavosi apsirengęs savo dvasininko rūbais ir pasipuošęs klubo šaliku. Būtent dėl to jis sirgalių gretose užsitarnavo pravardę „Tėvas Paok“.

Dvasininkas išgarsėjo po to, kai internetinėje svetainėje „YouTube“ pasirodė vaizdo klipas, kuriame kunigas užfiksuotas su PAOK sirgaliai įžeidinėjantis priešininkų komandą. Kitame vaizdo klipe sirgaliai skanduoja šūkį „Dvasininkas yra Dievas“.

Tačiau panašu, kad tėvo Christos kelionės į futbolo rungtynes yra baigtos, nes vyskupijos vadovai jam uždraudė lankytis stadione kartu su sirgaliais.

Salonikų PAOK sirgaliai socialiniame tinkle „Facebook“ jau suorganizavo kampaniją „Išlaisvinkite tėvą Paok“. Grupė jau turi daugiau kaip 7,5 tūkst. narių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų