ES žada papildomai skirti 250 mlrd. eurų kovai su badu

Europos Komisija trečiadienį, prieš artėjantį Didžiojo septyneto (G-7)  viršūnių susitikimą, turėtų pažadėti papildomai skirti 250 mln. eurų žmonių gelbėjimui nuo bado Afrikoje, Afganistane ir Venesueloje, pranešė Europos Sąjungos pareigūnas.

Papildomas finansavimas, apie kurį praneš Europos Komisijos pirmininke Ursula von der Leyen, numatytas iš Bendrijos pagrindinio biudžeto ir bus skirtas šalims, kurios susiduria su dideliu maisto produktų stygiumi, humanitarinės pagalbos poreikiui augant dėl COVID-19 pandemijos.

Pranešimas apie humanitarinės pagalbos didinimą pasirodė artėjant vėliau šią savaitę vyksiančiam G-7 viršūnių susitikimui Didžiojoje Britanijoje.

Didžiųjų ekonomikų lyderiai yra raginami patenkinti prašymą papildomai skirti milijardus eurų kovai su maisto trūkumu ir badu pažeidžiamiausiose šalyse.

Tuo metu susitikimą rengiantis Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas sulaukia daug kritikos dėl savo vyriausybės planų apkarpyti biudžetą pagalbai užsienyje.

Kovo mėnesį Jungtinės Tautos perspėjo, kad 34 mln. žmonių visame pasaulyje yra per žingsnį nuo bado, o badaujančiųjų turėtų padaugėti daugiau nei 20 šalių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų