Britų valdžia žada skirti daugiau pinigų kovai su neapykantos sukeltais nusikaltimais

Didžiosios Britanijos premjeras žada skirti daugiau pinigų saugumui, kovai su išaugusia neapykantos sukeltų nusikaltimų banga, kuri lydi Britanijos išstojimo iš Europos Sąjungos agitacinę kampaniją.

Kalbėdamas Bendruomenių rūmuose trečiadienį, Davidas Cameronas sakė, kad „visos referendumo šalys“ turėtų griežtai pasmerkti šias atakas. „Brexit“ stovykla savo nepaprastai aršioje agitacinėje kampanijoje daug dėmesio skyrė imigrantų problemai ir joje panaudojo nemažai diskusijų sukėlusį plakatą, kuriame pavaizduoti šimtai keliu plūstančių tamsesnio gymio pabėgėlių su užrašu „Kritinis taškas“ (Breaking Point).

Nacionalinės policijos vadovų tarybos duomenimis, po referendumo neapykantos sukeltų nusikaltimų skaičius išaugo 57 procentais. Tarp nukentėjusiųjų, kurie pranešė apie tokius nusikaltimus, yra rytų europiečių, musulmonų, amerikiečių ir vokiečių.

Nusikaltimų aukos šį neapykantos protrūkį sieja su „Brexit“ stovyklos pergale referendume.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2016-06-30 07:41:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuviai sako,kad kol saulutė patekės rasa akis išės. Žada... Nei ES grietinėlė ,nei Kameronas nesujuda. D. Britanija iš sąjungos dar neišstojo, dviguba betvarkė.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų