Britų senjorai atsisako skiepytis: lauks angliškos vakcinos nuo Covid-19

Didžiosios Britanijos valdžia vis dar rūpinasi kuo greičiau suskiepyti visuomenę, tačiau britų senjorams tai, regis, nė motais. Dešimtys senjorų atsisako vakcinuotis ir sako, kad verčiau lauks britų kurtos vakcinos.

Didžiosios Britanijos senjorai atsisako „Pfizer“ vakcinos nuo koronaviruso. Britų senjorai neatvyksta į skiepijimus, nes, kaip sako patys, mieliau „lauktų angliškos“ vakcinos.

Reikalauja Oksfordo vakcinos

Anot dr. Paulo Williamso, skiepijančio Stoktono gyventojus, vyresni nei 80 metų žmonės atsisako Belgijoje pagamintos vakcinos ir reikalauja Oksfordo skiepo.

Dėl atsisakiusių skiepytis užsienietiška vakcina senjorų, Notinhame buvo vakcinuoti net 10 policijos pareigūnų, siekiant neiššvaistyti gyvybiškai svarbių turimų resursų.

Atšildžius „Pfizerio“ vakcinos dozes iš -78 laipsnių šalčio, jos turi būti panaudotos per kelias dienas, sakoma oficialiose Didžiosios Britanijos rekomendacijose.

Tyrimai atskleidė, kad „Pfizer“ vakcina yra efektyvesnė už jų varžovų Oksfordo universiteto vakciną.

Pirmąjį vakcinavimo mėnesį buvo paskiepyti tik 1,3 milijonai britų dėl vangaus skiepijimo sistemos diegimo. Sėkmingam vakcinavimui trukdo resursų ir personalo trūkumas, logistikos problemos bei biurokratinės kliūtys, kurios varžo skiepijimo didinimą.

Senjorus kritikuoja

Daktaras Williamsas, kuris taip pat yra buvęs Stoktono leiboristų partijos parlamentaras, kritikavo tuos, kurie sako, kad skiepysis tik Oksfordo, arba kitaip vadinama „AstraZeneca“, sukurta vakcina.

„Kai kurie vietiniai pacientai šį savaitgalį atsisakė pasiūlymo skiepytis nuo koronaviruso, kai sužinojo, kad gaus „Pfizer“ vakciną. Žmonės rizikuoja mirti pandemijos įkarštyje. Pamoka yra tokia – nacionalizmas turi pasekmių. Prašau, pasirūpinkite vieni kitais. Tai yra tikra ir ši situacija vis labiau sunkėja, – „Twitter“ rašė daktaras Williamsas.

Notingamšyro policija patvirtino, kad kai kurie vakcinų centruose dirbantys pareigūnai gavo skiepus, tačiau pridūrė, kad neketinama vakcinuoti visų policijos pajėgų.

REKLAMA

Notingamšyro policijos ir nusikaltimų komisaras Paddy Tipingas teigė, kad pareigūnų niekas neperkėlė į eilės priekį: „Bet jeigu vakcinos lieka papildomai, mes nenorime jos sunaikinti, o tik norime ją išnaudoti teigiamai ir konstruktyviai. Policija džiaugiasi skiepais“.

Komisaras dar pridėjo tai, kad šalyje dėl vakcinavimo yra dvi problemos.

„Iš vienos vakcinos ampulės galima gauti daugiau, nei yra numatyta, taigi, galima gauti papildomą dozę, ir to nereikia švaistyti. Žmonių išėjimas pro duris taip pat įrodė, kad tai yra problema. Kai kurie žmonės iš viso nepasirodo vakcinavime“, – sakė P. Tipingas.


Rašyti komentarą...
F
Faktas
2021-01-17 12:06:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi žmonės žino,kad Norvegijoje mirė 23 paskiepyti senukai(delfi irgi rašė)!!Ligotiems žmonėms tas skiepas gali būti paskutinis lašas iki mirties
Atsakyti
-9

U
Ups
2021-01-17 12:23:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Protingi zmones, suprantantys rimtumo esme, o ne avinu bandos.
Atsakyti
-6

h
hshs
2021-01-17 12:45:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Amerikietiska pasitiket tai cia, kaip M&M's valgyt kekviena diena ir tiket, kad dantys liks sveiki.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų