Princas Williamas (Viljamas) yra populiariausias britų karališkosios šeimos narys ir visuomenė jį vertina palankiau nei jo senelę karalienę Elizabeth II (Elzbietą II) ar jo tėvą, sosto įpėdinį princą Charlesą (Čarlzą), rodo sekmadienį paskelbti apklausos rezultatai.

„ComRes“ apklausoje, atliktoje laikraščiui „The Independent on Sunday“, dalyvavo daugiau kaip 2 tūkst. britų.

Ji parodė, kad britų karališkieji asmenys yra populiaresni už visus šalies politikus, neišskiriant nė konservatorių ministro pirmininko Davido Camerono (Deivido Kamerono).

68 proc. respondentų sakė, kad palankiai vertina princą Williamą. 63 proc. apklaustųjų palankiai įvertino karalienę, 43 proc. – princą Charlesą, o 28 proc. – D.Cameroną, kuris yra populiariausias politinės partijos lyderis šalyje.

Ši apklausa, kuri buvo atlikta birželio 11-13 dienomis, nėra pirmoji, parodanti, kad princas Williamas yra populiariausias karališkosios šeimos atstovas. Jo žmona Kate (Keit) pernai, kilus viso pasaulio žiniasklaidos karštligei, pagimdė sūnų, ir tai padidino poros žinomumą.

REKLAMA

Ir ši, ir ankstesnės apklausos rodo, kad britų monarchijos populiarumas yra didžiausias per kelis pastaruosius dešimtmečius.

88 metų karalienės sveikata yra gera, ji valdo nuo 1952-ųjų. Jeigu ji nuspręstų atsistatydinti, kaip anksčiau šį mėnesį padarė Ispanijos karalius Juanas Carlosas (Chuanas Karlosas), sostą paveldėtų jos 65 metų sūnus princas Charlesas.

31 metų princas Williamas yra antras žmogus eilėje į sostą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų