Britanijoje žiauriai nužudyto Pauliaus artimieji gedi „tylaus ir ramaus“ lietuvio: policija prašo pagalbos

Mirtinai subadyto jauno tėvo draugai ir artimieji negali patikėti tuo, kad tokia šiurpi nelaimė galėjo nutikti paprastam, draugiškam ir tyliam žmogui. 24-erių lietuvis, vos prieš metus susilaukęs sūnaus, buvo nužudytas Didžiojoje Britanijoje, Vulverhamptone, o įtariamasis žudikas iki šiol ieškomas policijos.

Didžiosios Britanijos žiniasklaidoje skelbiama, kad Polu vadinamas lietuvis pernai su savo drauge Taylaa Shakeishaa susilaukė sūnaus Kingsley’aus.

Sugniuždyta netekties Pauliaus Petrašiūno gyvenimo draugė ir jo vaiko mama savo feisbuko paskyroje dedikavo žuvusiam mylimajam jautrią nuotrauką ir žinutę.

Draugai ragino moterį išlikti stipria dėl savo sūnaus, kuriam teks augti be tėvo, tačiau Taylaa atrašė, kad „tai yra labai sunku“. 

Jos mama, Patricia Brown, taip pat buvo visiškai šokiruota dėl savo žento mirties ir retoriškai klausė: „Kaip gali kažkas nužudyti gerą tėtį“. 

„Mes visada tave prisiminsime. Neliūdėk, Polo, tu buvai geriausias tėtis. Tu darei viską dėl sūnaus. Mes ir toliau stengsimės, kad tu didžiuotumeisi ir darysime taip, kaip tu ir norėjai“, – cituojama ji „Birmingham Mail“. 

Pauliaus draugė, Kinga Berlinska, kuri sukūrė internetinį paramos šeimai fondą (kuriame yra renkamos lėšos žuvusiojo laidotuvėms ir materialinė pagalba be tėvo likusiai jaunai šeimai), sakė: „Visi, kurie pažinojo Paulą yra sugniuždyti ir negali patikėti, kad tai nutiko šiam paprastam ir tyliam draugui“. 

Vietos policija taip pat išplatino tokį šeimos pranešimą: „Ilsėkis ramybėje, aš myliu tave labai ir visada mylėsiu. Tavo mažoji sesutė tavęs taip pat pasiilgs. Mes mylime tave amžinai, mano gražusis angele“. 

Vyksta įtariamo žudiko paieškos

Didžiosios Britanijos pareigūnai ieško 20-mečio Seano Bulle, kuris „gali suteikti informacijos apie įvykdytą nusikaltimą“. 

„Birmingham Mail“ cituojamas inspektorius Jimas Mahonas paragino S. Bulle „pasielgti teisingai“ ir pasirodyti teisėsaugai. „Mes sunkiai dirbame tam, kad nustatytume, kas įvyko pirmadienį, liepos 13-ąją, ir sekame kelias tyrimo eigos linijas“. 

REKLAMA

Jo teigimu, policija įtaria, kad S. Bulle gali būti susijęs su nusikaltimu ir paprašė visuomenės pagalbos susekant šį asmenį.

„Jeigu kas nors žino, kur jis yra arba mano, kad galėjo būti jį matę, kviečiu skubiai pranešti mūsų pagalbos tarnybai 101, kodas 861 3026“, – įvairiose Didžiosios Britanijos žiniasklaidos priemonėse cituojamas J. Mahono pranešimas. 

Jis taip pat priminė, kad bet kuris asmuo, kuris suteikia S. Bulle galimybę pasislėpti nuo teisėsaugos, turi žinoti, kad daro nusikaltimą ir už tai gali būti taip pat nubaustas. 

„The Mirror“ pavyko pakalbinti vieną iš žudynių vietoje buvusių liudininkų: „Aš stovėjau prie šiukšlių konteinerių už mūsų namų, kuomet išgirdau kraują stingdantį klyksmą“. Liudininko teigimu, rajone dažnai būna triukšminga, bet „šį kartą buvo visiškai kitaip“. 

Jis taip pat papasakojo, kad jo draugas, gyvenantis arčiau nusikaltimo vietos, pasakojo girdėjęs, kaip kažkas šaukė: „Ne, ne, nedaryk to!“.

Naujienų portalas tv3.lt kreipėsi į Lietuvos užsienio reikalų ministeriją, tačiau valstybinė institucija kol kas neturėjo informacijos dėl lietuvio nužudymo.

Pirmadienį viename iš Vulverhamptono rajonų apie 17 val. 20 min. mačete buvo sužalotas ir nužudytas lietuvis Paulius Petrašiūnas. Policijos teigimu, jaunas vyras mirė vietoje. Pareigūnai vis dar ieško įtariamojo jo nužudymu S. Bulle.


Rašyti komentarą...
L
LLL
2020-07-16 17:23:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nežinome kaip įvyko nelaimė, o tie asilai (komentariai) stovėdami turbūt su žvakę ir viską ale žino dėl ko nužudė. Šlykštu tiesiog
Atsakyti
0

F
Fur
2020-07-16 16:19:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiek bagoti,o vistiek renka pinigus
Atsakyti
-2

j
2020-07-16 22:32:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip visi derai zino ka Paulius prisidares buvo
Lietuviai yra Lietuviai, apie kitus blogai arba nieko
Turkise gedos rosiner nesamones, niekas nieko nezino , kas ten ivyko
Debilai, mastykit tyliai , nekomentuokit garsiai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų