Bidenas ragins įvesti privalomą kaukių dėvėjimą

Išrinktasis JAV prezidentas Joe Bidenas ketina asmeniškai paraginti valstijų gubernatorius įvesti privalomą kaukių dėvėjimą dėl koronaviruso, sekmadienį pranešė „NBC News“.

Vienas J. Bideno rinkimų štabo atstovas televizijai pranešė, kad artimiausiomis dienomis J. Bidenas pradės skambinti gubernatoriams ir didelių miestų merams iš abiejų partijų, kad paragintų juos paskelbti privalomą kaukių dėvėjimą.

„Jei gubernatorius atsisakys, jis kreipsis į merus valstijose ir paprašys jų įvesti [privalomą kaukių dėvėjimą“, – nurodė pareigūnas.

Daugiau nei 20 valstijų dabar reikalaujama, kad žmonės kaukes dėvėtų privačiose bendrovėse ir viešose vietose, nurodo „NBC News“.

J. Bidenas paragino daugiau gubernatorių imtis tokių priemonių, nes užsikrėtimo COVID-19 atvejų skaičius šalyje tebeauga.

JAV ir toliau pirmauja pasaulyje pagal užsikrėtimo koronavirusu ir mirties atvejų skaičių. Remiantis Johnso Hopkinso universiteto duomenimis, nuo pandemijos pradžios šalyje patvirtinti 9 961 324 užsikrėtimo ir 237 566 mirties atvejai.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2020-11-09 09:39:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu Laimes Zombie Biden, tie kurie balsavo uz Zombie Biden smarkiai verks po 4-5 menesi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų