Baltieji rūmai: Trumpo ir Kim Jong Uno susitikimas truks 2 dienas

JAV prezidentas Donaldas Trumpas ir Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas trečiadienį Hanojuje susitiks prie vakarienės stalo prieš kitą dieną įvyksiančias jųdviejų derybas, antradienį pranešė Baltieji rūmai.

Dėl šios vakarienės Vietnamo sostinėje D. Trumpo diplomatinė misiją, per kurią jis stengsis įtikinti Šiaurės Korėją atsisakyti savo branduolinio arsenalo, tampa dviejų dienų renginiu.

Baltųjų rūmų atstovė spaudai Sarah Sanders sakė žurnalistams, kad D. Trumpas ir Kim Jong Unas prieš vakarienę pasisveikins susitikę be lydinčiųjų asmenų.

Per vakarienę kartu su D. Trumpu bus valstybės sekretorius Mike'as Pompeo ir laikinasis Baltųjų rūmų administracijos vadovas Mickas Mulvaney.

Numatoma, kad Kim Jong Unas irgi dalyvaus su dviem savo pareigūnais.

Kol kas nebuvo paskelbta jokių detalių, kaip ketvirtadienį vyks pagrindinės derybos. Per jas D. Trumpas turėtų mėginti užbaigti jau pusę šimtmečio besitęsiančią priešpriešą su Šiaurės Korėja ir įtikinti Kim Jong Uną atsisakyti branduolinių pajėgumų.

Šiaurės Korėjos lyderis antradienį atvyko į Vietnamą po ilgos kelionės traukiniu. Vėliau šią dieną D. Trumpas turėtų atskristi į Hanojų savo prezidentiniu lėktuvu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų