Balsų skaičiavimas Džordžijoje: Bidenas įgijo persvarą

Demokratų kandidatas Joe Bidenas penktadienį įgijo pranašumą itin svarbioje prezidento rinkimų baigčiai Džordžijos valstijoje, pranešė žiniasklaida, likus nedaug nebaigtų skaičiuoti balsų.

Buvęs viceprezidentas panaikino prezidento Donaldo Trumpo iš pradžių turėtą nedidelę persvarą šioje pietinėje valstijoje ir dabar pirmauja 917 skirtumu, pranešė televizijos CNN ir „Fox News“.

D. Trumpas 2016 metais Džordžijoje laimėjo prieš demokratę Hillary Klinton penkiais procentiniais punktais.

Prezidentas iki šiol yra užsitikrinęs 213–214, o J. Bidenas – mažiausiai 253 rinkikų balsus. Kad laimėtų rinkimus, bet kuris kandidatas privalo surinkti ne mažiau kaip 270 Rinkikų kolegijos narių balsų.

D. Trumpas neturės galimybių laimėti, jeigu neužsitikrins pergalės Džorždijoje ir Pensilvanijoje.

Jeigu būtų patvirtintos kai kurių žiniasklaidos priemonių prognozės, kad J. Baidenas laimi 11 rinkikų siunčiančioje Arizonoje, pergalė Džordžijoje užtikrintų jo galutinę pergalę. 

Kita vertus, perrinkimo siekiantis D. Trumpas leido suprasti neketinantis pasiduoti be kovos, net jeigu būtų paskelbta, kad rinkimus jis pralaimėjo. Jo rinkimų štabas jau pateikė skundus dėl įtariamų pažeidimų Nevadoje ir Džordžijoje, taip pat pareikalavo perskaičiuoti balsus Viskonsine.


Rašyti komentarą...
T
Todėl,kad
2020-11-06 14:09:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pertas ne vatnikas, tikras vatnikas -xxL.
Atsakyti
-1

B
Beliašas
2020-11-06 14:20:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš šono pažiūrėjus, tai tokie xxl yra čia viskuo patenkinti, o homosovietikai čia nepatenkinti, nuskriausti, viskuo skundžiasi, bet kai pasiūlai važiuoti į savo idėjinę tėvynę, tai labai užpyksta! KODĖL???
Atsakyti
-1

s
spec
2020-11-06 12:41:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
ka jus rasot jau rado klastojimus o jus svajojat apie beidena
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų