Teisiniai popieriai atskleidžia, kaip kalėjime gyvena vieną didžiausių finansinių aferų per visą Volstryto istoriją susukęs Bernardas Madoffas. Kadaise prabanga mėgavęsis aferistas, kuris kalėjime atlieka 150 metų laisvės atėmimo bausmę, bičiuliaujasi su buvusiu mafijos bosu ir dėl šnipinėjimo nuteistu asmeniu.

Taip vadinamą Ponzi schemą, kuri investuotojams kainavo net 13 mlrd. dolerių, sukonstravęs B. Madoffas dabar dalijasi viena kamera su narkotikų prekeiviu, o pagrindiniu jo maistu yra pica, kurią kepa už seksualinį nepilnamečių išnaudojimą nuteistas nusikaltėlis.  

Teisininkas Josephas Cotchettas, kuris teisme atstovauja nuo B. Madoffo aferų nukentėjusiems asmenims, turėjo galimybę Butnerio federaliniame kalėjime, Šiaurės Karolinos valstijoje, imti interviu iš aferisto.

Teisininko teigimu, pagrindinis B. Madoffo laisvalaikio leidimo būdas yra vaikščiojimas naktimis aplink kalėjimo bėgimo taką. Pagrindiniais B. Madoffo kompanjonais kalėjime yra „Gyvate“ pravardžiuojamas buvęs Kolombo nusikalstamo susivienijimo bosas Carmine'as Persico ir 1987 metais už karinių paslapčių pardavimą Izraeliui įkalintas Jonathanas Pollardas.

J. Cotchettas teigia, kad nuo 1975 iki 2003 metų B. Madoffas buvo įdarbinęs vieną asmenį, kurio užduotis buvo tiekti kokainą į jo biurus. Be to, finansinio aferisto biuruose dažnai sukiodavosi pusnuogės padavėjos. Tačiau dabar tokį gyvenimą B. Madoffui teks pamiršti.


Rašyti komentarą...
a
agne
2009-10-21 15:04:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
visada aferistai papuola į kaleimą
Atsakyti
0

J
J.S
2009-10-21 16:26:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galingas protas, jei visi jie butu panaudoti geriems darbas, kas zino, kaip dabar butu gyvent, na gal ne mums tiesiogiai, bet vistiek.
Atsakyti
0

p
poka
2009-10-25 18:43:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
gavo ko nusipelnė
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų