33-ejų mama palengvėjo 63,5 kg ir klaidingai buvo palaikyta savo vyro meiluže

Keturių vaikų motina, vos per 15 mėnesių atsikračiusi 63,5 kilogramų svorio, tvirtino, kad draugė, kuri jos neatpažino, palaikė ją jos vyro meiluže.

Daugiausia moteris svėrė 157 kg, kai tokį svorį nustatė sveikatos priežiūros darbuotoja Sara BuchananSent Ostelio (Kornvalio valstija) ir stengėsi moterį įsprausti į 54 drabužių dydį.

Tačiau atsikratyti tokio didelio svorio moterį pastūmėjo žinia, kad ji serga diabetu ir tai, kad 2019 m. rugpjūčio mėn. jai gali prireikti skrandžio šuntavimo operacijos.

Per 10 mėnesių nuo sužinotos diagnozės, Sara atsisakė didelių šokoladukų ir nustojo valgyti savo vaikų paliekamus maisto likučius, taip pat nesveikus sumuštinius ir užkandžius bei pradėjo ruošti naminius valgius tik iš šviežių ingredientų.

Pakeitusi savo dietą, ji numetė maždaug 64 kilogramus ir sulieknėjo iki 91 kg. Dabar ji gali dėvėti net 42 dydžio drabužius. Draugai bei šeimos nariai moters beveik nebeatpažįsta.

Draugė net pamanė, kad moters vyras, 39 metų Danielius, taip pat sveikatos priežiūros darbuotojas, savo žmoną apgaudinėja, kai pastebėjo porą kaime, nesuprasdama, kad tai – Sara.

Sara papasakojo šį įvykį: „Mes laukėme lauke, kol mano tėtis mus paims, o mano draugė mus pastebėjo ir pamanė, kad šalia Danieliaus stovi kita moteris. Tada ji suprato, kad ten esu aš. Tai buvo gana juokinga ir, iš tikrųjų, paglostė mano savimeilę. Tiesiogine žodžio prasme – mano vyras turi naują moterį!“

„Sužinojusi savo diagnozę, aš išsigandau, todėl supratau, kad turiu ką nors dėl to daryti. Pagaliau jaučiuosi savimi. Jaučiuosi laiminga.”, – teigė Sara.

Danielis pridūrė: „Jaučiuosi taip, lyg turėčiau naują žmoną! Ji tikrai atrodo visiškai kitaip, nei anksčiau. Žmonės pagalvojo, kad ji visai kita moteris, kas iš tikrųjų yra gana juokinga. Žmonės tiesiog negali patikėti, kad ji taip drastiškai pasikeitė. Aš taip ja didžiuojuosi. Neįtikėtina, kad ji per tokį trumpą laiką atsikratė tiek daug nereikalingo svorio“.

REKLAMA

2019 m. rugpjūčio mėn. Sarai pasitikrinus sveikatą paaiškėjo, kad moteris serga diabetu.

„Ši žinia mane šokiravo, bet dar labiau išsigandau, kai man pasakė, jog gali prireikti operacijos“, – prisipažino ji. „Iki to laiko aš nesuvokiau, kokioje blogoje būklėje esu. Tai mane sujaudino ir aš supratau, kad bet kurią minutę galiu patirti širdies smūgį ir nebebūti šalia savo vaikų“.

Išgirdusi naujienas, Sara suprato, kad atėjo laikas kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Ji nuo vaikystės valgė nesveiką maistą – mėgo sumuštinius ir duoną.

Nuo tada ji pakeitė sunkiais angliavandeniais prisotintą maistą sveikomis alternatyvomis ir ėmėsi kasdienės mankštos, pavyzdžiui, bėgiojimo ir vaikščiojimo.

„Perėjau nuo dviejų sumuštinių suvalgymo per pietus iki sveikų sriubų, salotų valgymo bei mankštos, – sakė Sara. –Pradėjau kasdien 10 minučių bėgioti takeliu ir palaipsniui didinau mankštos laiką. Dabar valandą galiu bėgti ant bėgimo takelio“.

Sara visada turėjo antsvorio ir dėl to vaikystėje patyrė patyčias. „Mane vadino „stora kiaule“ ir „stora karve“, tai buvo siaubinga“, paaiškino ji. „Bet dabar jaučiuosi nuostabiai“, – apibendrino.

Saros diabetas regresavo ir ji pagaliau jaučiasi „laiminga“ ir „sveika“.

„Sūnus mane vis apsikabina ir sako: „Aš dabar galiu tave apglėbti, mamyte, – sakė ji. – Aš dabar spinduliuoju laime“.

Saros statistika:

Svoris prieš tai – 157,4 kg

Svoris dabar – 92,1 kg

Drabužių dydis prieš tai – 54

Drabužių dydis dabar – 42/44


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų