NBA finale niekada nerungtyniavę Denverio „Nuggets“ krepšininkai žengė pirmą užtikrintą žingsnį Vakarų konferencijos finale. Namuose rungtyniavusi ekipa 132:126 (37:25; 35:39; 34:38; 26:34) nugalėjo Los Andželo „Lakers“ ir įsirašė pirmąjį tašką konferencijos finalo serijoje 1:0.

Nuo pat pradžios rungtynių pradžios „Nuggets“ ėmėsi kontrolės, o iki ilgosios pertraukos jau buvo susikrovę 18 taškų persvarą (72:54).

Visgi mačo pabaigoje Denverio ekipai teko sunkiai pavargti dėl pergalės. Likus kiek daugiau nei minutei svečiai sugebėjo priartėti per vieną taiklų metimą (126:129).

Tačiau tiksint paskutinėms 10 sekundžių N. Jokičius stojo prie baudų metimo linijos kur įmetė vieną iš dviejų metimų, kurio užteko pergalei užtvirtinti.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Nikola Jokičius, kuris rungtynėse užfiksavo trigubą dublį. Krepšininkas per 42 minutes pelnė 34 taškus, atkovojo 21 kamuolį ir padavė 14 rezultatyvių perdavimų.

Jam puikiai talkino Jamalas Murray'us, kuris per 37 min. pelnė 31 tašką, atkovojo 5 kamuolius ir padavė 5 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu „Lakers“ komandoje rezultatyviausias buvo dvigubą dublį užfiksavęs Anthony Davisas. Krepšininkas per 41 min. pelnė 40 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir padavė 3 rezultatyvius perdavimus.

Primename, jog istorija nėra Denverio „Nuggets“ pusėje. Jie niekada nebuvo įveikę Los Andželo „Lakers“ NBA varžybų serijoje, o tris iš šių pralaimėjimų patyrė Vakarų konferencijos finale – 1985, 2009 ir 2020 m.

„Nuggets“ taip pat niekada nepateko į NBA finalą, tačiau per ateinančias dvi savaites jie gali tai pakeisti laimėdami prieš Los Andželo ekipą Vakarų konferencijos finale.

Antrosios serijos rungtynės vyks iš ketvirtadienio į penktadienį 03.30 val. ryto Lietuvos laiku.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 34 (21 atk. kam., 14 rez. perd.), Jamalas Murray'us 31 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope`as 21, Bruce'as Brownas 16 (4 atk. kam., 2 rez. perd.), Michaelis Porteris Jr. 15 (10 atk. kam.), Aaronas Gordonas 12.

„Lakers“: Anthony Davisas 40 (10 atk. kam.), LeBronas Jamesas 26 (12 atk. kam., 9 rez. perd.), Austinas Reavesas 23 (8 rez. perd.), Rui Hachimura 17, D'Angelo Russellas 8 (3 rez. perd.).