Zlatanas Ibrahimovičius: nuo dviračių vagies iki futbolo legendos Geriausios citatos

Švedijos futbolo žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius paskelbė, kad keliasi į „Manchester United“ klubą. 34-rių futbolininkas yra viena įdomiausių ir keisčiausių figūrų šiuolaikinio futbolo pasaulyje. Nors jo gyvenimo pradžia ir buvo sunki, tačiau dabar žaidėjas yra vertas 33 milijonų eurų. Koks vis dėlto yra šios itin įdomios asmenybės gyvenimas?

32

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Zlatano Ibrahimovičiaus karjeros momentai

Kai buvo jaunas, Ibra vokdavo dviračius. Šį savo praeities įrašą žaidėjas teisino tuo, kad jam reikėjo įveikti nemažus atstumus, vykstant į treniruotes. Bosnio musulmono ir kroatės katalikės šeimoje gimęs Zlatanas Ibrahimovičius išgyveno sunkų auklėjimą vaikystėje ir tapo vienu geriausių žaidėjų pasaulyje.

Futbolą jis pradėjo žaisti būdamas šešerių, kai gavo pirmuosius tinkamus batelius ir sportavo tai „Malmo BI“, tai „FBK Balkan“ jaunimo komandose. Ankstyvoje paauglystėje Ibra jau buvo „Malmo FF“ narys.

Būdamas 15-os, švedas norėjo mesti futbolą, tačiau treneris sugebėjo atkalbėti nuo šio žingsnio.

Kai Z. Ibrahimovičiui buvo 17, „Arsenal“ klubo strategas Arsene`as Wengeras bandė prisivilioti jaunuolį į Londono klubą, tačiau jį atmetęs žaidėjas sakė: „Wengeras paprašė manęs, kad pabandyčiau padirbėti su „Arsenal“, kai buvau 17-kos. Aš tai atmečiau. Zlatanas nedalyvauja peržiūrose.“

REKLAMA

2001-siais Ibrahimovičius oficialiai papildė „Ajax“ už 80 milijonų Švedijos kronų (apie 8 milijonai eurų).

Savo antrąją pusę Heleną Seger žaidėjas sutiko karjeros pradžioje, 2002-siais metais, ji anksčiau dirbo modeliu ir yra 11 metų vyresnė. Sutuoktiniai turi du vaikus.

Z. Ibrahimovičiaus karjera yra labai susieta su brazilų gynėju Maxwellu, kuris dar Amsterdame pasiūlė švedui lovą išsimiegoti, kai to reikėjo. Jie kartu žaidė Milano „Inter“, „Barcelona“ ir „Paris Saint-Germain“ klubuose bei kartu iškovojo 61 trofėjų.

Geriausios Zlatano Ibrahimovičiaus citatos

Apie trenerį Jose Mourinho: „Jis didžiulė žvaigždė. Kai pirmą kartą susitiko mano žmoną, jis jai pasakė: „Helena, tu turi vieną misiją. Pamaitink Zlataną, leisk jam miegoti, leisk jam būti laimingam.“ Tas vaikinas sako viską, ką nori. Man jis patinka.“

Apie tai, ką jo žmona gavo gimimo dienos proga: „Nieko, ji turi Zlataną.“

Apie traumą: „Traumuotas Zlatanas yra labai didelis iššūkis bet kuriai komandai.“

Apie trenerį Pepą Guardiolą (ir automobilius): „Kai perki mane, perki „Ferrari“. Jei vairuoji „Ferrari“, vairuoji ją su geriausiais degalais bake, tada išvažiuoji į greitkelį ir užmini akseleratorių. Guardiola baką pripildė dyzeliu ir nusuko į kaimą. Jam reikėjo pirkit „Fiat“.“

Apie gandus, kad nusipirko „Porshe“: „Tikrai ne. Aš užsisakiau lėktuvą, taip daug greičiau.“

Apie save: „Negaliu daryti nieko kito, tik juoktis, kai pagalvoju, koks tobulas esu.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų