Pirmasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas Zionas Williamsonas sužaidė geriausias karjeros rungtynes, o jo į priekį vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ iškovojo įstabią pergalę.

„Pelicans“ namuose 138:117 (27:36, 36:29, 41:21, 34:31) susitvarkė su Portlando „Trail Blazers“.

Z. Williamsonas pelnė 31 tašką, atkovojo 9 kamuolius ir pridėjo 5 rezultatyvius perdavimus. Visa tai jis padarė per mažiau nei 28 minutes.

Portlando klubo lyderis Damianas Lillardas atrodė nykokai ir pelnė 20 taškų.

„Pelicans“ komanda panaikino pirmajame kėlinyje turėtą 16 taškų deficitą ir laimėjo trečią kartą iš eilės. Paskutiniame ketvirtyje komandas vienu metu skyrė 26 taškai.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 31 (9 atk. kam.), J.J.Redickas 20, Joshas Hartas 17, Jrue Holiday 16, Frankas Jacksonas 13.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas ir C.J.McCollumas po 20, Carmelo Anthony 18, Hassanas Whiteside‘as 17.