Žibėnas po triumfo Kaune: „Turime valandą švęsti, kol grįšime į Vilnių“

Vilniaus „Ryto“ komanda po ilgos pertraukos nugalėjo Kauno „Žalgirį“, o treneris Giedrius Žibėnas pripažino, jog šis laimėjimas yra labai svarbus jo auklėtiniams, bet dabar metas žiūrėti į ateities kovas. 

„Kažkas yra pasakęs: tu esi geras tiek, kiek geros paskutinės rungtynės. Jei nesužaisime prieš Prienus, šis mačas greitai pasimirš. Turime valandą švęsti, kol grįšime į Vilnių, ir tada ieškosime energijos antradienio kovai, kuri vyks beveik be pasiruošimo“ , – sakė G.Žibėnas. 

Ar Ivanui Buvai reikėjo papasakoti apie derbio svarbą?

Jis yra iš Balkanų, todėl tokių dalykų jam aiškinti nereikia. Galvojome, kad treniruosimės be Ivano, nes jam buvo alkūnės uždegimas, buvo klausimas, ar jis žais. Bet jis pasakė: tai – svarbiausios rungtynės. Bandžiau jam įrodyti, kad svarbios yra visos, bet jis sakė: ne, už tokias taškai dalijami dvigubai. Jis žaidė kęsdamas skausmą ir parodė turbūt geriausią karjeros mačą.

Kiek daug Luko Ulecko darbo nesimato statistinėse grafose?

Jo žaidimo IQ yra labai aukštas. Kadangi neturime nuolatinės rotacijos, jis žaidžia „antru“, „trečiu“ ir „ketvirtu numeriu“. Jam nekyla problemų prisitaikant, o jo žaidimo supratimas mus pakelia į kitą lygį. Šiandien visų indėlis ir susitelkimas buvo svarbus. Rūbinėje retoriškai paklausiau: kaip atrodytume, jei taip susikoncentravę žaistume visada? Gal šis mačas atsakė vyrams, koks mūsų potencialas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų