Žibėnas nusivylė auklėtiniais: „Keli įėjimai nuo suolo buvo tragedija“

Nors Vilniaus „Ryto“ pralaimėjimas Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo serijoje buvo nedidelė staigmena, Giedriaus Žibėno tai neguodė.

40

„Ryto“ strategas nebuvo patenkintas savo auklėtinių pastangomis ir pripažino, kad tikėjosi iš jų daugiau.

„Labai sunkus pralaimėjimas, turint tokį sirgalių palaikymą. Žaidėme labai daug po vieną. Kažką norėjome įrodyti, o tai – ne mūsų krepšinis. Taip žaisdami daug pralaimėjome individualių mikrodvikovų – realiai, visas. Pradėjome gerai, bet privalau tai pasakyti: keli įėjimai nuo suolo buvo tragedija, tai mums labai kainavo. Kai „Žalgiris“ pabėga, sugrįžti į rungtynes labai sunku. Kai kurie žaidėjai neįneša ugnies, jei taip eini į finalą, kur tada tu ją nešiesi? Tai labai keista. Iš žaidėjų tikėjausi gerokai daugiau“, – po antro pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ sakė strategas.

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Antrosios LKL finalo rungtynės: „Rytas“ – „Žalgiris“

Kitsingui neatsirado vietos aikštėje.

Šiandien ne, tiesiog toks mūsų šiandienos sprendimas. Nėra ką daugiau komentuoti. „Ketvirtoje pozicijoje“ jie turi stipresnius kūnus nei Kitsingo.

Prieš Nigelą Hayesą jis irgi negali nieko pasiūlyti?

Jie iškart jį atakuoja.

Kiek stipriai pranašumas „ketvirtoje pozicijoje“ jus baudžia šioje serijoje?

Baudžia, bet ir „pirmoje pozicijoje“ irgi baudžia. Tai mūsų jautriausios vietos. Turime rungtynes ir rankų nekeliame. Negali būti jokių pasidavimų.

Buva kilo nuo suolo, „Žalgiris“ sukūrė atkarpą 10:0, kokios gali būti to priežastys?

Nėra pasiteisinimų, čia yra trenerių sprendimas ir nėra skirtumo, nuo suolo ar ne nuo suolo. Įėjimas turi būti kitoks. Taip, tu vienerias rungtynes sužaisi, kitų – ne, bet tai turbūt ir parodo tikrą žaidėjo veidą. Kuo gali padėti komandos draugams, kaip gali atstovėti už savo šaiką tada, kai tau neina. Pradedant nuo veido mimikos, grįžimo į gynybą.

Pranašumą „Žalgiris“ susikūrė iš atviros aikštelės. Mes padarome klaidą ir skundžiamės teisėjams – jie šiandien dirbo super, fantastiškai. Sirgaliai ir teisėjai vienintelis šios dienos pozityvas. Mes skundžiamės, negrįžtame, žaidžiame po vieną. Finale, kur turime mėgautis, tai nesuprantama. Nė vienas iš mūsų nežinome, kad bus mūsų kitas finalas, kur mes žaisime kitą sezoną. Finalus ne kasdien žaidžiame. Jei ne finale, tai kur?

REKLAMA

Gal žaidėjams sunku patikėti, kad yra prasmės laidyti jėgas prieš „Žalgirį“?

O kam taupytis? Vienintelis, kas gali taupytis, tai Arnas Butkevičius, kuris drožia aikštelėje už penkis. O kam kitiems taupytis, aš nežinau. Nesakau, kad mes taupomės, bet ugnelė turi būti kitokia.

Kiek pasikeičia emocija, kai girdisi toks triukšmas?

Net be komentarų, kaip dangus ir žemė. Žiūrėkite, mes atsilikome 15–20 taškų, bet skanduotės tęsėsi. Mes jaučiame jų meilę, tuo turbūt viskas ir pasakyta. Norime jiems atsidėkoti, bet šiandien sirgalių turime atsiprašyti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų