Vakar Sankt Peterburgo „Petrovskio“ stadione vykusiose iš 9-ojo turo atkeltos eRusijos „Premjer“ lygos rungtynėse bekompromisė kova virė ne tik tarp vietos „Zenit“ ir Maskvos „Lokomotiv“ žaidėjų, bet ir tarp abiejų ekipų fanų.

Antrajame kėlinyje po to, kai 52 min. įvartį pelnė šeimininkų puolėjas argentinietis Alejandro Dominguez, tribūnose kilo masinės sirgalių muštynės. Įsiaudrinę fanai griebė, kas tik buvo po rankomis (kėdes), ir ėmė svaidyti vieni į kitus.

Riaušių raminti atskubėję milicijos pareigūnai šiaip ne taip atskyrė įsišėlusius gerbėjus.

Iškart po incidento Maskvos „Lokomotiv“ ekipa išplatino pranešimą, kuriame visą kaltę suvertė susitikimo organizatoriams.

Rimčiau sužeisti buvo keturi asmenys, iš kurių viena mergina iš stadiono buvo išvežta greitosios medicinos pagalbos - jai į galvą pataikė mesta kėdė.

Iš viso sulaikyti 42 aršiausi sirgaliai.

Susitikimas tarp Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Maskvos „Lokomotiv“ ekipų baigėsi lygiosiomis 1:1. Rezultatą 61 minutę išlygino Dmitrijus Torbinskis.