Kauno „Žalgiris“ pergalingai pradėjo BEKO-LKL pirmenybių ketvirtfinalio seriją. Lietuvos čempionai namuose 91:69 (29:14, 16:19, 25:19, 21:17) pranoko Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus.

Serijoje iki trijų pergalių „Žalgiris“ pirmauja 1:0.

Nugalėtojams Artūras Milaknis pelnė 18, Robertas Javtokas – 16, Lukas Lekavičius – 14, Darius Songaila ir Tomas Dimša – po 8 taškus.

„Lietkabeliui“ Jurica Žuža surinko 24, Evaldas Žabas (7 rez. perd.) – 17, Arnas Labuckas – 8 taškus.

Lūžis. Keturias pirmojo kėlinio minutes kova vyko taškas į tašką, bet tada „Žalgiris“ penkias minutes neleido Panevėžio ekipai pelnyti nė taško ir susikrovė užtikrintą persvarą 29:14. Tiesa, „Lietkabelis“ nepasidavė ir dar trečiojo kėlinio viduryje J.Žuža buvo sumažinęs skirtumą 45:54. Vis dėlto „Žalgiris“ vėl pabėgo į priekį ir ketvirtojo kėlinuko pradžioje pirmavo 72:52. Žalgiriečiai laimėjo 91:69.

Išretėję. „Lietkabelio“ krepšininkai į Kauną atvyko aštuoniese, tačiau panaudojo tik septynis žaidėjus. Panevėžiečių gretose negalėjo žaisti aukštaūgis N.Dahlmanas. Jis buvo registruotas rungtynėms tik „dėl skaičiaus“.

Tuo tarpu „Žalgiris“ panaudojo 11 krepšininkų – nežaidė tik V.Kariniauskas.

Tritaškiai. Žalgirietis A.Milaknis pataikė 6 tritaškius iš 9 – daugiau nei visa „Lietkabelio“ komanda (5/21 – 24 proc.). Žalgiriečiai tolimus metimus metė 45 proc. taiklumu (10/22).

Trauma. „Žalgirio“ gretose aikštėje dar nepasirodė mačui neregistruotas vidurio puolėjas A.Gudaitis. Krepšininkas stiprina čiurną.

Tvarkaraštis. Antrosios „Žalgirio“ ir „Lietkabelio“ serijos rungtynės vyks šeštadienį 16 val. Panevėžyje.