milaknis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milaknis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milaknis“.

Milaknis vedė komandą į pergalę prieš Oreliko ekipą

Pergalę Turkijos lygoje iškovojo Bursos „Tofaš“ (4/1) ekipa, kuri namuose 80:72 (15:21, 21:25, 23:16, 21:10) nugalėjo Stambulo „Bešiktaš“ (1/4) komandą. Artūras Milaknis nugalėtojams per 30 aikštėje praleistas minučių įmetė 16 taškų (1/1 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, tačiau prasižengė 4 kartus. Gediminas Orelikas pralaimėjusiems per 27 minutes pelnė 5 taškus (0/1 dvit., 1/6 trit., 2/2 baud.
2022-10-29

Aliarmas Kaune: „Žalgiryje“ – trys COVID-19 atvejai

Kauno „Žalgirio“ komandoje užfiksuoti trys COVID-19 ligos atvejai. Po pirmadienį ir antradienį atliktų testų teigiami rezultatai nustatyti Artūrui Milakniui, Tai Websteriui ir Pauliui Jankūnui. Citadele Karaliaus Mindaugo taurės rungtynėms su Jonavos „CBet“ ir Eurolygos mačui su Stambulo „Fenerbahce“ besiruošiantys žalgiriečiai profilaktiškai testavosi pirmadienį. Sulaukus teigiamų rezultatų papildomi testai visiems komandos nariams buvo atlikti ir antradienį.
2022-01-18

„Žalgiris“ Madride versis be Milaknio, treneris prakalbo apie varžovų ginklus

Kauno „Žalgirio“ komanda ketvirtadienį Eurolygos rungtynėse su Madrido „Real“ versis be Artūro Milaknio. 34 metų 195 cm ūgio snaiperis skundžiasi kirkšnies skausmais, todėl dvikovoje su Belgrado „Crvena Zvezda“ sužaidė vos 8 minutes ir ant parketo antroje dalyje nepasirodė. Nutrūks įspūdinga A.Milaknio serija – jis nepraleido 200 iš eilės Eurolygos mačų. Šiame sezone per 18,5 min. jis įmeta po 6 taškus (47 proc. tritaškių), atkovoja po 1 kamuolį ir renka 4,5 naudingumo balo.
2021-02-24

Milaknis po nesėkmės prieš „Valencia“: kalnų puolimu nenuversime

Kauno „Žalgiris“ (4/1) Eurolygoje patyrė pirmąją nesėkmę. Žalgiriečiai ketvirtadienio vakarą namuose 82:94 neatsilaikė prieš „Valencia“ (3/1) ekipą. Nors pirmoje mačo pusėje viskas klojosi gerai, pavyko pataikyti puikiai ir iš toli, bet antroje rungtynių dalyje svečiai iš Ispanijos visiškai perėmė iniciatyvą.
2020-10-22

Schilleris po pergalės prieš „Chimki“: įvykdėme mačo planą

Kauno „Žalgiris“ iš Rusijos grįžta su pergale. Žalgiriečiai antrajame Euroylgos ture 84:70 pranoko Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities „Chimki“. Nors rusai neturėjo bemaž šešių žaidėjų, jie priešinosi bent jau mačo pradžioje. Arčiau buvo priartėję ir ketvirtajame kėlinyje, bet  „Žalgiris“ galiausiai įrodė savo pranašumą turėdamas kur kas ilgesnį suolelį. „Dėl šios situacijos net nenoriu kalbėti apie rezultatą, esu laimingas kad galėjome sužaisti šias rungtynes.
2020-10-10

Oficialu: Milaknis lieka Kauno „Žalgiryje“

Į „Žalgirio“ arenos lankus ir toliau skries taiklūs Artūro Milaknio tritaškiai. Kauno „Žalgiris“ ir 195 cm ūgio snaiperis sutarė dėl naujos dvejų metų sutarties. Su pertraukomis jau 10 metų Lietuvos čempionams atstovaujantis A.Milaknis džiaugiasi likęs savo gimtojo miesto komandoje. „Kaunas yra mano namai, o „Žalgiris“ – mylimiausia komanda. Esu laimingas, kad dar dvejus metus galėsiu vilkėti žaliai baltus marškinėlius.
2020-08-01

„Žalgiris“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Juventus“

Kauno „Žalgiris“ (8-0) sulaukė pirmojo rimtesnio iššūkio „Betsafe-LKL“ čempionate, tačiau Artūro Milaknio ir Luko Lekavičiaus tritaškiai leido likti pergalingame kelyje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 86:80 (25:18, 12:24, 27:16, 22:22) nugalėjo Utenos „Juventus“ (2-5) krepšininkus. Viso susitikimo metu favoritams į atlapus atkakliai kibę uteniškiai priešpaskutinę minutę atsilikinėjo tik 77:79, mačo baigtį nulėmė A. Milaknio ir L. Lekavičiaus tritaškiai.
2019-11-03

„Žalgirio“ triumfo užkulisiai: ką dabar veiks Daviesas ir ko Milakniui linki Jankūnas?

Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai savų žiūrovų akivaizdoje trečiose „Betsafe–LKL“ finalo serijos rungtynėse 92:54 sutriuškino Vilniaus „Rytą“ ir jau devintąjį sezoną iš eilės triumfavo Lietuvos čempionate. Paskutinių rungtynių užkulisiuose ir porungtyninį žalgiriečių triumfą užfiksavo ir „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris objektyvas su laidos vedėja Dalia Belickaite priešakyje.
2019-06-03

„Žalgirio” pokštai: „Milaknis galėtų mėtyti planetas, perdėlioti visatą”

Kauno „Žalgirio” krepšininkai penktadienio vakarą vėl buvo palaikomi 15 tūkstančių gerbėjų, tačiau pirmosios pergalės Eurolygoje, namų arenoje, iškovoti nepavyko. Vis tik, tai nesugadino šventinės nuotaikos. Kauniečiai su „Žalgiris TV” pasidalino emocijomis iš arenos ir begaline savo fantazija.  „Jei Milaknis būtų super herojus, jis būtų Dievas”, – sakė vieni žalgiriečių gerbėjai.
2018-11-18

Žalgiriečiai – apie norą parodyti geresnį žaidimą ir Stambule gerai įsiliejusį V.Micičių

Antradienį į Stambulą atvykę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai surengė pirmąją treniruotę besiruošdami dvikovai su Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa. Tiesa, pratybos vyko ne varžybų arenoje, kurioje tuo metu buvo žaidžiamos Europos taurės rungtynės, o šalia esančioje Ahmeto Comerto sporto salėje. Pirmosioms išvykos rungtynėms žaidimą šlifuojantys žalgiriečiai tęsia pirmosios pergalės Eurolygoje medžioklę.