Pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mūšyje dėl bronzos medalių iškovojo Prienų „Rūdupio“ krepšininkai, svečiuose 93:91 (31:23, 25:23, 16:23, 21:22) po itin atkaklios kovos palaužę savų žiūrovų akivaizdoje žaidusius „Šiaulius“. Serijoje iki trijų pergalių „Rūdupis“ išsiveržė rezultatu 1-0.

„Rūdupis“ šiame mače pataikė net 16 iš 33 tritaškių, tuo tarpu „Šiauliai“ - 11 iš 22.

Sužaidus dvi minutes po A.Šikšnio tritaškio šeimininkai išsiveržė į priekį (5:2). P.Butkevičiaus ir G.Oreliko pastangomis „Rūdupis“ netrukus perėmė iniciatyvą, o po G.Kadžiulio dvitaškio svečiai pirmavo 6 taškais (9:15). C.Longas ketvirčiui įpusėjus sumažino atsilikimą iki vieno, bet netrukus „Rūdupis“ vėl atsiplėšė 8 taškais (18:26). Po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė tie patys 8 taškai - 23:31.

Antrajame kėlinyje po A.Milaknio metimo iš vidutinio nuotolio atstumas šoktelėjo iki 11 taškų, o C.Longui pataikius du baudos metimus ir V.Vasyliui įmetus tritaškį jis vėl aptirpo iki septynių (38:45). A.Juškevičius dviem šūviais iš toli suteikė „Rūdupiui“ 13 taškų pranašumą (38:51). Prieš didžiąją pertrauką prieniškiai pirmavo dešimčia - 46:56.

Po pertraukos V.Vasyliui ir R.Broadusui pavyko sumažinti deficitą iki 5 taškų (55:60). C.Longas dvitaškiu priartino „Šiaulius“ dar labiau - iki trijų (64:67). Likus žaisti dešimčiai minučių skirtumas nepakito - 69:72.

Lemiamame ketvirtyje A.Milakniui pataikius tritaškį „Rūdupio“ persvara vėl šoktelėjo iki šešių taškų (71:77), bet „Šiauliai“ neketino nusileisti. M.Prekevičius atsakė taip pat taikliu tritaškiu, A.Juškevičius - dvitaškiu, o A.Milaknis su M.Prekevičiumi ir vėl apsikeitė šūviais iš toli (79:82). C.Longas rezultatą išlygino (84:84), bet A.Labuckas vėl pataikė tritaškį, G.Kadžiulis - dar vieną (84:90). Likus žaisti 12 sekundžių R.Broadusas įmetė abu baudos metimus, komandas skyrė 1 taškas (91:92). Baudų metimų loterijoje A.Juškevičiaus taškai buvo lemiami - 91:93.

„Rūdupis“: A.Milaknis 22 (6/10 trit.), G.Orelikas 17 (8 atk. kam.), A.Juškevičius 14, P.Butkevičius 10, E.Želionis ir G.Kadžiulis po 7.

„Šiauliai“: V.Vasylius 19, C.Longas 17, R.Broadusas 16, M.Prekevičius 14 (4/4 trit.), R.Grafas ir V.Šarakauskas po 7.