Devintąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) elito divizione iškovojo Prienų „Rūdupio“ (9 ir 4) krepšininkai, po pratęsimo svečiuose 94:91 (32:22, 16:22, 18:18, 17:21, 11:8) palaužę Kauno „Baltų“ (2 ir 11) ekipos pasipriešinimą.

Iki pratęsimo pabaigos likus 22 sekundėms ir komandas skiriant trims taškams (94:91) su kamuoliu vis dar tebebuvo Prienų ekipa, tačiau kauniečiai jį perėmė ir netgi dukart bandė išlyginti rezultatą metimu iš toli, tačiau abu šūviai buvo netaiklūs.

Nugalėtojus į pergalę vedė Artūras Milaknis, surinkęs 20 taškų, Gediminas Orelikas pridėjo 18 (6 atk. kam.), Gintaras Kadžiulis - 17, Povilas Butkevičius 11, Arnas Labuckas - 10.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė 26 taškus ir 7 kamuolius atkovojęs Mario Delašas, 16 taškų pelnė Žygimantas Janavičius, Gediminas Žylė - 13, Siimas Sanderis Vene 11.