Kauno „Žalgirio“ komanda turėjo pavargti Garliavoje, bet galiausiai 68:59 (18:7, 15:19, 12:18, 23:15) įveikė Jonavos „CBet“ klubą ir taip žengė į Citadele KMT finalo ketvertą.

Primename, kad pirmą tarpusavio mačą žalgiriečiai laimėjo 86:75. Pusfinalyje kauniečiai kausis su „Šiaulių-7bet“ ekipa, kuri palaužė Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ krepšininkus.

„Žalgiriui“ nepadėjo koronavirusu sergantys Tai Websteris, Artūras Milaknis ir Paulius Jankūnas.

Žalgiriečiai gerai pradėjo rungtynes (13:3), tuo tarpu Jonavos klubo puolimas buvo labai skurdus ir per pirmą ketvirtį buvo pelnyti vos 7 taškai. Skirtumas tarp ekipų kurį laiką nemažėjo (31:14), tiesa, daugiau pozityvo „CBet“ suteikė be atsako pelnyti 8 taškai, leidę po antrojo ketvirčio atsilikti tik 26:33. Šešis iš pastarųjų taškų pelnė Tomas Zdanavičius.

Beje, antrajame kėlinyje techninę pražangą užsidirbti spėjo treneris Virginijus Šeškus.

Nors Edgaro Ulanovo ir Luko Lekavičiaus metimai leido „Žalgiriui“ atstatyti dviženklę persvarą (40:30), Kahlilas Thomasas ir Vitalijus Kozys greitai rėžė svečių atsilikimą perpus, o kiek vėliau Lachlano Andersono metimas dar labiau gerino „CBet“ situaciją – 40:44.

Paskutinės trečio kėlinio minutės buvo palankios jonaviečiams: reikalingas baudas sumetė L.Andersonas bei V.Kozys, tad atsilikimas teliko minimalus – 44:45. Jonavos ekipos legionieriai puikiai išnaudojo baudos metimus, lygindami rezultatą (49:49), tiesa, jo niekaip nepavyko persverti. E.Ulanovas ir Tyleris Cavanaugh prisidėjo prie labai reikalingo spurto, kuris grąžino „Žalgiriui“ dviženklę persvarą (65:55), o dėl pergalės „CBet“ labiau nebepakovojo.