42
T. Cavanaugh (Fotobankas/Erikas Ovčarenko)

Marekas Blaževičius sužaidė įspūdingas rungtynes, tačiau varžovų lyderių nesustabdęs Kauno „Žalgiris“ (3/17) patyrė eilinį pralaimėjimą Eurolygoje. Po mačo Tyleris Cavanaugh neslėpė susižavėjimo jaunuoju komandos draugu.

42

Jure Zdovco auklėtiniai namie 78:94 (19:21, 28:26, 13:17, 18:30) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (10/12).

16 taškų pelnęs ir 21 naudingumo balą surinkęs T. Cavanaugh teigė, kad tai – skaudus pralaimėjimas.

„Nežaidėme gerai gynyboje. Turėjome būti agresyvesni ir apsunkinti Jameso Nunnally ir Scottie Wilbekino metimus. Praleisdami 30 taškų ketvirtame kėlinyje nelaimėsime jokių rungtynių“, – sakė T. Cavanaugh.

„Žalgirio“ lyderiai šiame mače vėl turėjo arti daugiau nei po 30 minučių – tiek ir daugiau žaidė Lukas Lekavičius, Edgaras Ulanovas ir T. Cavanaugh. Tačiau pastarsis prastos mačo pabaigos nuovargiu neteisino.

„Esame profesionalai, treniruojamės ir rūpinamės savo kūnais, todėl negalime teisintis nuovargiu“, – pabrėžė jis.

Geriausias karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidė 20-metis M. Blaževičius – jis užfiksavo asmeninius taškų ir naudingumo balų rekordus.

Starto penkete mačą pradėjęs centras žaidė 26 minutes, per kurias pelnė 20 taškų (7/11 dvit., 6/6 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, išdalino 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Amerikietis neslėpė susižavėjimo tokiu dvidešimtmečio žaidimu.

„Tai yra įspūdinga. Jis labai stiprus ir gali stumdytis, jaučiasi vis patogiau po krepšiu. Jis pasitikimi savimi ir tai prideda mūsų komandai kietumo. Jam riba yra dangus, malonu su juo žaisti ir matyti, kaip jis auga“, – teigė T. Cavanaugh.