Penktąją pergalę iš eilės Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė Milano „AX Armani“ (15/6) krepšininkai.

Italijos klubas išvykoje 63:57 (7:8, 19:15, 24:21, 13:13) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ (8/13) komandą.

Rungtynės buvo nerezultatyvios. Vien tik pirmajame kėlinyje abi ekipos sudėjus pelnė vos 15 taškų. Tai yra Eurolygos antirekordas.

Savo pranašumą svečiai ėmė įrodinėti antrajame, kai spurtavo 7-0 ir šovė į priekį (20:12).

Po didžiosios pertraukos skirtumas pirmą kartą rungtynėse tapo dviženklis (35:24).

Lemiamo kėlinio pabaigoje serbai atsitiesė ir sumažino deficitą iki 4 taškų (58:54). Visgi, svarbiu metu tritaškį smeigė Devonas Hallas ir situaciją kiek stabilizavo (61:54).

Per likusias 2 minutes palaužti svečių iš Italijos nepavyko ir pergalė būtent jiems atiteko – 63:57.

Turnyro lentelėje Milano ekipa užima trečią vietą, o Belgrado krepšininkai – keturiolikti.

„AX Armani“: Malcolmas Delaney 18 (3/5 dvit., 4/6 trit.), Benas Bentilas 12 (3/4 trit., 9 atk. kam.), Giampaolo Ricci 10, Devonas Hallas 9, Kyle‘as Hinesas 8 (3 blk.).

„Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius ir Austinas Hollinsas po 13, Ognjenas Dobričius 9, Nate‘as Woltersas ir Luka Mitrovičius po 5.