Pergalių seriją Eurolygoje pratęsė Stambulo „Fenerbahce“ (10/10) krepšininkai. Jie namuose 85:76 (29:23, 18:18, 17:22, 21:13) įrodė pranašumą prieš Vilerbano ASVEL (9/14) komandą.

Turkams tai buvo trečioji pergalė iš eilės, o prancūzams – trečioji nesėkmė paeiliui turnyre.

Nors svečiai sėkmingiau pradėjo susitikimą (0:7), tačiau dar pirmojo ketvirčio pabaigoje aikštės šeimininkai ne tik išlygino, tačiau ir persvėrė rezultatą (29:23), o antrojo kėlinio pradžioje ekipas jau skyrė 12 taškų (38:26).

Po didžiosios pertraukos Prancūzijos ekipa padarė išvadas ir sugebėjo visiškai panaikinti deficitą bei įsiveržti į priekį (49:53).

Vis dėlto, palūžo ketvirtajame. Lemiamo ketvirčio metu aikštės šeimininkai pelnė šešis taškus paeiliui ir ėmė tolti (73:66), o netrukus skirtumas vėl pasiekė dviženklę ribą (79:69).

Vėliau svečiams atsitiesti jau nepavyko ir teko pripažinti turkų pranašumą – 85:76.

„Fenerbahce“: Dyshawnas Pierre‘as (8 atk. kam.) ir Devinas Bookeris po 16, Marko Guduričius 15, Jehyve‘as Floydas 10, Pierria Henry 9 (7 rez. perd.).

ASVEL: Elie Okobo 23 (6/9 dvit., 2/9 trit., 5/6 baud., 6 kld.), Charlesas Kahudi 14, Chrisas Jonesas 12 (8 rez. perd.), Kostas Antetokounmpo 10.