Kinijos nacionalinės krepšinio komandos ir NBA klubo „Houston Rockets“ vidurio puolėjui Yao Mingui gresia anksčiau nei planavo pagalvoti apie karjeros pabaigą. Medikai diagnozavo, kad 229 cm ūgio Kinijos milžinas patyrė dar vieną kairės pėdos lūžį, rašo sport1.de.

Septyniskart NBA „visų žvaigždžių“ rungtynių dalyvis dėl traumos turėjo praleisti visą praėjusį sezoną. Penktadienį medikai paskelbė negailestingą verdiktą – dar kartą susižeidęs krepšininkas patyrė stresinį lūžį.

„Daug ir sunkiai dirbau, kad vėl galėčiau grįžti į aikštę. Ši naujiena mane labai nuvylė“, – sakė T. Mingas. Prognozuoti ateities 30 metų vidurio puolėjas nedrįso: „Turiu pakalbėti su gydytojais ir išsiaiškinti, kokios galimybės.“

Traumos aukštaūgį kamuoja jau ilgai. Dėl to net kino žaidimo laikas aikštėje buvo sumažintas iki 24 minučių per rungtynes. Y. Mingo sutartis su „Rocekts“ šių metų birželį buvo pratęsta. Šį sezoną jis gauna 14,5 mln. eurų. Į „Houston Rockets“ ekipą krepšininkas persikėlė 2002 metais iš Šanchajaus „Sharks“ klubo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų