NBA atkrintamųjų varžybų serijose 2:0 pirmauja Oklando „Warriors“ ir Vašingtono „Wizards“. Jungtinių Amerikos Valstijų sostinės krepšininkai antrąją pergalę „išvargo“, o „Warriors“ didesnių problemų neturėjo.

„Warriors“ savo aikštėje nokautavo Portlando „Trail Blazers“ – 110:81.

Svečiai pirmavo rungtynių pradžioje (9:4 – 4 minutė), bet po to aikštėje dominavo „Warriors“.

Oklando krepšininkai atliko 31 rezultatyvų perdavimą, Portlando – 17.

„Warriors“: Stephenas Curry 19 (6/18 metimų, 6 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai), Klay Thompsonas 16 (6/17 met., 6 klaidos), JaVale’as McGee 15 (7/7 met., 5 atk. kam.), Ianas Clarkas 13 (5/5 baudų, 5 atk. kam.), Zaza Pachulia 10 (5/8 met.).

„Trail Blazers“: Maurice’as Harklessas 15 (5/14 met., 8 atk. kam.), Damianas Lillardas 12 (5/17 met.), CJ McCollumas 11 (5 atk. kam.), Shabazzas Napieras 10.

„Warriors“ serijoje pirmauja 2:0. Artimiausius du mačus komandos žais Portlande.

Oklando ekipa (67 pergalės / 15 pralaimėjimų) pasiekė geriausią rezultatą reguliariajame sezone. „Trail Blazers“ (41/41) Vakaruose liko aštunta.

„Wizards“ namie 109:101 nugalėjo Atlantos „Hawks“.

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes, 7-ąją minutę pirmavę dviženkliu skirtumu – 16:6. Kėlinio pabaigoje į priekį išsiveržė „Hawks“ (22:21).

Likę trys ketvirčiai vyko atkakliai ir permainingai. „Wizards“ pergalingą persvarą įgijo rungtynių finiše, atitrūkusi 107:98.

„Hawks“ prarado 18 kamuolių, „Wizards“ – 11.

„Wizards“: Johnas Wallas 32 (9/20 met,, 12/15 baudų, 9 rez. perd., 5 atk. kam.), Bradley Bealas 31 (12/27 met.), Marcinas Gortatas 14 (7/10 met., 10 atk. kam.), Brandonas Jenningsas 10.

„Hawks“: Paulas Millsapas 27 (6/14 met., 14/15 baud., 10 atk. kam.), Dennis Schroderis 23 (8/21 met., 6/8 baud., 6 rez. perd.), Timas Hardaway (5/14 met., 7/7 baud.), Taureanas Prince’as 12 (5/8 met.).

Vaštingtono krepšininkai serijoje pirmauja 2:0. Komandos dvejoms rungtynėms keliasi į Atlantą.

„Wizards“ (49/33) reguliariajame sezone užėmė ketvirtąją vietą Rytuose, „Hawks“ (43/39) – penktąją.