dennis schroderis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dennis schroderis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dennis schroderis“.

Prieš pat olimpinę atranką Vokietijos rinktinę paliko lyderis

Vietos olimpiadoje Vokietijos rinktinei teks siekti be lyderio Denniso Schroderio. Los Andželo „Lakers“ įžaidėjas negalės padėti gimtinei, o oficialia to priežastimi nurodyti neracionalūs draudimo reikalavimai, kurių Vokietijos krepšinio federacija tiesiog negali įgyvendinti. 27 metų 190 cm ūgio gynėjas šį sezoną Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) per 32 minutes rinko 15,4 taško (34 procentai tritaškių), 3,5 atkovoto kamuolio, 5,8 rezultatyvaus perdavimo bei 15,4 naudingumo balo.
2021-06-25

„Celtics“ ir „Wizards“ – dar viena konferencijos pusfinalio pora

Šiąnakt į NBA Rytų konferencijos pusfinalį prasibrovė Bostono „Celtics“ ir Vašingtono „Wizards“. Abi komandos savąsias ketvirtfinalių serijas laimėjo 4:2. „Celtics“ Čikagoje 105:83 nugalėjo vietos „Bulls“. Bostono krepšininkai rungtynes pradėjo rimtai nusiteikę baigti seriją. „Celtics“ pirmavo viso mačo metu ir vis didino persvarą. Dukart komandas skyrė 30 taškų (84:54 – 33 minutė ir 91:61 – 39 min.). „Celtics“ mače atliko 28, „Bulls“ – 13 rezultatyvių perdavimų.
2017-04-29

„Celtics“ ir „Wizards“ – per žingsnį nuo tarpusavio kovos

Šiąnakt savąsias rungtynes NBA Rytų konferencijos ketvirtfinaliuose laimėjo Bostono „Celtics“ bei Vašingtono „Wizards“. Abi ekipos serijose iki keturių pergalių pirmauja 3:2 ir atsidūrė per žingsnį nuo tarpusavio kovos konferencijos pusfinalyje. Stipriausia Rytų konferencijos reguliariojo sezono komanda „Celtics“ namie 108:97 nugalėjo Čikagos „Bulls“. Tai buvo pirmoji „Celtics“ pergalė Bostone, mat prieš tai ekipa abejas rungtynes namie pralaimėjo, bet dukart atsigriebė svečiuose.
2017-04-27

„Warriors“ varžovus sudaužė, „Wizards“ pasiekė sunkią pergalę

NBA atkrintamųjų varžybų serijose 2:0 pirmauja Oklando „Warriors“ ir Vašingtono „Wizards“. Jungtinių Amerikos Valstijų sostinės krepšininkai antrąją pergalę „išvargo“, o „Warriors“ didesnių problemų neturėjo.
2017-04-20

NBA. Isaiah Thomo ašaros, netikėta „Bulls“ ir lauktos favoritų pergalės

Visos į NBA atkrintamąsias varžybas patekusios komandos sužaidė pirmąsias rungtynes. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį serijose iki keturių pergalių 1:0 į priekį išsiveržė Čikagos „Bulls“, Oklando „Warriors“ ir Vašingtono „Wizards“. „Bulls“ 106:102 svečiuose nugalėjo Bostono „Celtics“. Rungtynės klostėsi itin permainingai. Likus pusei ketvirtojo kėlinio, Čikagos komanda dar atsiliko, bet galingai baigė mačą ir triumfavo.
2017-04-17

NBA. Čempionai stebuklingai krito po pratęsimo, „Timberwolves“ – pergalingo varžovo metimo

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku po pratęsimo krito NBA čempionai Klivlando „Cavaliers“. Los Andželo „Lakers“ išplėšė pergalę prieš Minesotos „Timberwolves“. „Cavaliers“ 125:126 Atlantoje stebuklingai pralaimėjo vietos „Hawks“. Klivlando krepšininkai pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo dvigubai – 38:19 (11 minutė). Antrojo ketvirčio pabaigoje – 21 tašku (65:44). Po trijų kėlinių – 26 taškais (93:67). „Cavaliers“ ketvirtajame ketvirtyje stebuklingai išbarstė 26 taškų pranašumą, o ...
2017-04-10

NBA lygoje – rezultatyvios dvikovos

Naktis NBA lygoje pasižymėjo rezultatyvumu. Visos 10 komandų perkopė 100 pelnytų taškų. Pergales iškovojo Portlando „Trail Blazers“, Sakramento „Kings“, Bruklino „Nets“, Los Andželo „Clippers“ ir Čikagos „Bulls“. Rezultatyviausias nakties rungtynes sužaidė Trail Blazers“. Portlando krepšininkai namie 130:117 sudorojo Finikso „Suns“. Šeimininkai pradėjo pirmauti 3-ąją rungtynių minutę ir buvo priekyje visą mačą.
2017-04-02

NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalis Brukline prasidėjo pasaulio rinktinės pergale „Kylančių žvaigždžių“ rungtynėse

Šiaurės Amerikos krepšinio asociacijos (NBA) „Visų žvaigždžių“ savaitgalis Brukline penktadienį prasidėjo „Kylančių žvaigždžių“ rungtynėmis, kuriose likusio pasaulio lygos naujokų ir antramečių rinktinė 121:112 (69:67, 52:45) įveikė iš JAV žaidėjų sudarytą komandą. Naudingiausio susitikimo žaidėjo prizas atiteko Minesotos „Timbervolwes“ komandos puolėjui kanadiečiui Andrew Wigginsui, kuris nugalėtojams pelnė 22 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.