14
Graikija – Jordanija (nuotr. FIBA)

Šeštadieni startavo kovos pasaulio krepšinio čempionato C grupėje, kur į kovą stojo Graikijos ir Jordanijos nacionalinės komandos (0/1). Trečiajame kėlinyje su varžovais problemų turėjusi Graikijos rinktinė (1/0) galiausiai 92:71 (19:14; 27:19; 20:27; 26:11) šventė pergalę.

14

Graikijos rinktinėje oficialiose rungtynėse debiutavęs Thomasas Walkupas buvo vienas naudingiausių komandoje. Gynėjas per 28 minutes pelnė 13 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Tuo tarpu Jordanijos rinktinei 24 taškus įmetė NBA patirties turintis Rondae Hollisas-Jeffersonas.

Trečiajame kėlinyje Graikijos komanda pirmavo 14 taškų, tačiau Jordanija varžovams pabėgti neleido ir pasibaigus ketvirčiui komandas skyrė šeši taškai. Paskutiniame kėlinyje graikai laimėjo atkarpą 12:1, po kurios skirtumas didėjo iki 16 taškų ir jie pergalės nepaleido.

Graikai kitas C grupės rungtynes žais prieš JAV, o Jordanija susitiks su Naująja Zelandija.

Jordanijos rinktinė: Rondae Hollisas-Jeffersonas 23 (6/8 dvit., 8 atk. kam.), Ahmetas Duverioglu 13 (9 atk. kam.), Sami Bzai 11, Fadi Ibrahimas 10 (6 rez. perd.), Zaidas Abbas 6, Mohammadas Husseinas 2, Zane Najdawi 2.

Graikijos rinktinė: Giannoulis Larentzakis 17, Thomas Walkupas 13 (7 rez. perd.), Ioannis Papapetrou 11 (4 atk. kam.), Nikolaosas Rogkavopoulosas 10 (7 atk. kam.), Thanasis Antetokounmpo 9 (5 atk. kam.), Georgiosas Papagiannis 8 (5 atk. kam.), Michalis Lountzis 7.

Primename, kad C grupėje kaunasi Graikija, Jordanija, Naujoji Zelandija ir JAV. Tiesa, favoritėmis yra laikomos JAV ir Graikijos rinktinės.

Geriausios dvi C grupės komandos antrame etape varžysis su geriausiomis D grupės komandomis. Primename, kad D grupėje kovoja ir Lietuva.