14
Žaliasis Kyšulys – Sakartvelas (nuotr. FIBA)

Šeštadienį ant 2023 pasaulio krepšinio čempionato parketo stojo Žaliojo Kyšulio (0/1) ir Sakartvelo rinktinės. Dviejų pasaulio pirmenybių debiutančių kovoje 85:60 (20:11; 28:11; 22:15; 23:15) pirmąją pergalę grupės kovose įsirašė Sakartvelo krepšininkai (1/0).

14

Nors Iliaso Zouroso auklėtiniai mačo starte jaudinosi ir per pusšeštos minutės sugebėjo pelnyti vos 2 taškus, po minutės pertraukėlės kartvelai išsiveržė į priekį (20:11).

Antrajame kėlinyje Sakartvelo komanda pradėjo visiškai dominuoti ir susikrovė triuškinantį pranašumą (48:22). Likęs rungtynių laikas buvo tik formalumas.

Primename, kad kartu su šiomis komandomis F grupėje kaunasi Slovėnija ir Venesuela.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Tornike Šengelia, kuris per 25 minutes surinko 16 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir 13 naudingumo balų.

Tiesa, Žaliojo Kyšulio lyderiui Walteriui Tavaresui šis susitikimas nebuvo itin sėkmingas. Pastarasis per 26 minutes pelnė 6 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir surinko 12 naudingumo balų.

Tuo tarpu rezultatyviausiai W. Tavareso atstovaujamoje komandoje rungtyniavo Kenneti Mendesas, kuris pelnė 11 taškų, atkovojo 2 kamuolius ir padavė 1 rezultatyvų perdavimą.

Žaliojo Kyšulio salų rinktinė: Kenneti Mendesas 11, Williamsas Tavaresas 9, Ivanas Almeida 6 (5 atk. kam.), Patrickas Lima 6, Edy Tavaresas 6 (12 atk. kam.), Shane da Rosa 3 (6 rez. perd.), Joelas Almeida 2.

Gruzijos rinktinė: Tornike Shengelia 16 (7 atk. kam.), Goga Bitadze 15 (11 atk. kam.), Duda Sanadze 12, Sandro Mamukelashvili 10 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Giorgi Shermadini 8 (5 atk. kam.), George Tsintsadze 8 (4 rez. perd.), Rati Adronikashvili 7 (5 atk. kam., 6 rez. perd.).