Trečiadienio vakarą Vilniaus „Ryto“ komanda stojo į antrąsias FIBA Čempionų lygos įkrintamąsias rungtynes. Vilniečiai išvykoje kovojo su Salonikų PAOK krepšininkais, deja, nugalėti graikų nepavyko. Po įnirtingos kovos vilniečiai PAOK ekipai nusileido rezultatu 78:81 (23:17; 11:29; 24:11; 20:24 ) ir serijos rezultatas tapo lygus 1-1.

Lemiamas mačas kitą savaitę vyks Vilniuje.

Pirmąjį kėlinį Vilniaus „Ryto“ krepšininkai atrodė labai solidžiai ir demonstravo užtikrintą žaidimą. PAOK jau pačioje ketvirčio pradžioje susirinko komandines pražangas, o vilniečiai bandė kiek galėdami tai išnaudoti. Kėlinio vedliu tapo Marcusas Fosteris, kuris žaidė nesustabdomai ir išnaudojo visas sukurtas progas.

Baigiantis kėliniui šeimininkams pavyko šiek tiek priartėti, tačiau Giedriaus Žibėno auklėtiniai išlaikė 6 taškų pranašumą (23:17).

Antrajame ketvirtyje Vilniaus „Ryto“ žaidimą aptemdė labai pilki debesys. Komandai ne tik nepavyko apsiginti, tačiau ir puolimas sustojo, pasipylė žaidėjų klaidos. PAOK krepšininkai išnaudojo progas ir G. Žibėno auklėtinių klaidas pavertė taškais. Situacija dar labiau blogėjo besibaigiant ketvirčiui ir šeimininkai į ilgąją pertrauką žygiavo su 12 taškų persvara (34:46).

Po ilgosios pertraukas G. Žibėno auklėtiniai atgijo ir visą laiką intensyviai vijosi šeimininkus. Į ketvirčio pabaigą sugrįžo M. Fosteris, o su jo pagalba vilniečiai atsilikimą nutirpdė iki visiškai minimalaus (56:57).

Lemiamame kėlinyje užvirė tikros aistros, kadangi šeimininkai surengė spurtą (11:1) ir išlygino rezultatą. Likus vos minutei rungtynių laiko abi komandos bandė išsiveržti į priekį, o tai padaryti tiksint paskutinei pusei minutės pavyko PAOK krepšininkams. Pastarieji įsmeigė taiklų tritaškį, o G. Žibėno auklėtiniai lemiamos atakos metu nieko nebesukūrė ir pralaimėjo rungtynes (78:81).

„Rytas“: Marcusas Fosteris 31 (5/8 dvit., 5/12 trit., 6/6 baud.), Martynas Echodas (8 atk. kam.) ir Benedekas Varadi po 12, Gytis Radzevičius 6 (9 atk. kam.), Elvaras Fridrikssonas 5 (6 rez. perd.).

PAOK: Jaylenas Handsas 20 (4/5 dvit., 4/8 trit.), Jalenas Riley 15 (4/9 trit.), Yannickas Franke‘as 10, Christos Saloustrosas 8.