paok

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paok“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paok“.

„Ryto“ gretas palikęs islandas keliasi žaisti į Graikijos klubą

Salonikų PAOK klubas paskelbė, kad komandos gretas papildė Vilniaus „Rytą“ neseniai palikęs Elvaras Fridrikssonas. Islandas Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) praėjusį sezoną per 21 minutę įmesdavo 8,9 taško, atkovodavo 1,6 kamuolio, atlikdavo 4,4 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 8,9 naudingumo balo. Čempionų lygoje jo statistika per 22 minutes siekė 11,3 taško, 1,9 atkovoto kamuolio, 4,1 rezultatyvaus perdavimo ir 7,2 naudingumo balo.
2023-07-10

Išlikimo kova laimėta: Vilniuje „Rytas“ parklupdė PAOK krepšininkus

Antradienio vakarą Vilniaus „Ryto“ krepšininkai stojo į lemiamą FIBA čempionų lygos kovą prieš PAOK krepšininkus. Vilniečiai namuose rezultatu 82:63 (18:15, 23:22, 22:13, 19:13) įveikė PAOK ekipą ir pateko į „TOP 16“ etapą. Pirmojoje rungtynių pusėje komandos kovėsi apylygiai.
2023-01-17

Prieš lemiamą mūšį Žibėnas prisiminė incidentą Graikijoje: „Jie labai negražiai pasielgė su mūsų sirgaliais“

Išlikimo mačas. Toks mūšis Vilniaus „Ryto“ laukia antradienį FIBA Čempionų lygoje. Vilniečiai žais lemiamamas įkrintamųjų serijos rungtynės prieš Salonikų PAOK. Serijos iki dviejų pergalių rezultatas dabar yra lygus 1:1. Rungtynes rytoj 19.30 val. tiesiogiai transliuos TV3 Sport kanalas ir naujos kartos televizija GO3.  „Nerimo nėra. Reikalingas geras pasiruošimas, reikalinga kantrybė puolime ir dar geresnė energija gynyboje.
2023-01-16

„Rytą“ Graikijoje palaikę „B Tribūnos“ nariai atsidūrė areštinėje

Vilniaus „Rytas“ tiesiausiu keliu nepateko į FIBA Čempionų lygos „Top 16“ etapą, kai trečiadienio vakarą išvykoje 78:81 (23:17, 11:29, 24:11, 20:24) nusileido Salonikų PAOK ekipai ir serijos rezultatas iki dviejų pergalių tapo lygus 1:1. Tačiau vakaras nenusisekė ir ištikimiausiems vilniečių sirgaliams. Socialiniame tinkle„ facebook“ „B Tribūna“ pasidalino įrašu, kuriame papasakojo, kaip vakarykščio mačo Salonikuose metu jie buvo išvesti į areštinę, kur praleido kelias valandas.
100 2023-01-12

Vilniečiai neišnaudojo šanso atverti kito etapo duris: PAOK krepšininkai išlygino serijos rezultatą

Trečiadienio vakarą Vilniaus „Ryto“ komanda stojo į antrąsias FIBA Čempionų lygos įkrintamąsias rungtynes. Vilniečiai išvykoje kovojo su Salonikų PAOK krepšininkais, deja, nugalėti graikų nepavyko. Po įnirtingos kovos vilniečiai PAOK ekipai nusileido rezultatu 78:81 (23:17; 11:29; 24:11; 20:24 ) ir serijos rezultatas tapo lygus 1-1. Lemiamas mačas kitą savaitę vyks Vilniuje.
130 2023-01-11

Žibėnas po įspūdingo įkrintamųjų starto: „Salonikuose laukia daug skausmo, kančios ir kraujo“

Vilniaus „Rytas“ FIBA Čempionų lygos įkrintamąsias pradėjo triuškinančia pergale. Giedriaus Žibėno auklėtiniai pirmose serijos iki dviejų pergalių rungtynėse 85:62 nugalėjo Salonikų PAOK. „Rytas“ nuo pat mačo pradžios didino spaudimą varžovams – po pirmo kėlinio pirmavo 23:16, o po antrojo – 46:32. Po ilgosios pertraukos Lietuvos čempionų persvara dar labiau išryškėjo. Prieš prasidedant paskutiniam ketvirčiui „Rytas“ pirmavo 65:44 ir paskutinė susitikimo atkarpa tebuvo formalumas.
58 2023-01-03

„Rytas“ – „užsikūręs“: FIBA Čempionų lygos įkrintamosiose „nupūtė“ PAOK ekipą

Vilniaus „Rytas“ kovas FIBA Čempionų lygos įkrintamosiose pradėjo pergalingai. Pirmose serijos iki dviejų pergalių rungtynėse „Jeep“ arenoje sostinės krepšininkai 85:62 (23:16, 23:16, 19:12, 20:18) įveikė Salonikų PAOK. Rungtynes tiesiogiai transliavo naujos kartos „Go3“ televizija. „Rytas“ nuo pat mačo pradžios didino spaudimą varžovams – po pirmo kėlinio pirmavo 23:16, o po antrojo – 46:32. Po ilgosios pertraukos Lietuvos čempionų persvara dar labiau išryškėjo.
120 2023-01-03

„Ryto“ varžovai į kovą Vilniuje stos be keturių krepšininkų

Salonikų PAOK komanda Čempionų lygos įkrintamąsias prieš Vilniaus „Ryto“ ekipą pradės be keturių krepšininkų. Graikijos klubui nepadės Nate’as Renfro, Georgios Kamperidis, Theodoros Konstantinidis ir Diamantis Slaftsakis. Iš jų rezultatyviausias yra 26 metų 203 cm ūgio N.Renfro, kuris Čempionų lygoje per 26 minutes renka 6,5 taško, 3,7 atkovoto kamuolio, 2,8 rezultatyvaus perdavimo bei 12,3 naudingumo balo. Graikų krepšininkai renka kur kas kuklesnius statistikos rodiklius.
2023-01-03

Aišku, kada „Rytas“ žais Čempionų lygos įkrintamųjų mačus

Paaiškėjo, kada Vilniaus „Ryto“ komanda žais FIBA Čempionų lygos įkrintamąsias. Pirmoji mačo su Salonikų PAOK data – sausio 3 diena, kol kas tikslus rungtynių laikas nenurodytas. Šis susitikimas vyks Vilniuje. Sausio 11 dieną kovos persikels į PAOK teritoriją, o trečio susitikimo data dar nepaskelbta. Serija vyks iki dviejų pergalių, tad trečiųjų rungtynių gali ir neprireikti.
2022-12-22

Lekavičius tobulai šaudė tritaškius, o „Panathinaikos” švenčia eilinę pergalę

Luko Lekavičiaus atsotvaujama Atėnų „Panathinaikos” vietiniame Graikijos čempionate ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Sekmadienio vakarą „Pao” neturėjo vargo su Salonikų PAOK ekipa, o lietuvis žaidė itin efektyviai. Salonikuose vykusi dvikova baigėsi svečių pergale rezultatu 93:83 (19:11, 29:20, 21:25, 24:27). L. Lekavičius viso žaidė 14 minučių, per šį laiką pelnė 9 taškus (3/3 tritaškiai), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.