Vilniaus „Žalgiris“ atranką į UEFA Čempionų lygą pradėjo lygiosiomis prieš Kosovo čempionus.

Vladimiro Čeburino auklėtiniai išvykoje 1:1 (1:1) sužaidė su Terandės „Ballkani“.

Varžovai nuo pat mačo pradžios spaudė vilniečius ir turėta iniciatyva netruko tapti įvarčiu – 15-ąją minutę tolimu smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė Nazmi Gripshi.

Žalgiriečiai ilgai besivejančių vaidmenyje nebuvo – 25-ąją minutę po kampinio Oliveris Buffas smūgiu galva išlygino rezultatą. Tai buvo pirmasis „Žalgirio“ smūgis į vartus šiame mače.

„Ballkani“ praktiškai viso mačo metu buvo daug aktyvesni, tikslesni ir aštresni, o „Žalgirio“ vartus ne kartą gelbėjo puikiai žaidęs vartininkas Edvinas Gertmonas.

Atsakomosios rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Ballkani“ vyks Vilniuje, liepos 12-ąją dieną. Poros nugalėtojas kitame atrankos etape žais su „Malmo“ arba Reikjaviko „Vikingur“.