Vokietijos futbolo lygoje titulą praradęs Miuncheno „Bayern“ klubas patyrė dar vieną nesėkmę, kai svečiuose  1:3 pralaimėjo „Stuttgart“ ekipai.

„Stuttgart“ po šios pergalės nuo Miuncheno klubo atsilieka vos dviem taškais.

Verta paminėti, kad „Bayern“ žaidė ne stipriausios sudėties, kadangi kai kuriems lyderiams leido pailsėti prieš atsakomąjį Čempionų lygos mūšį kitą savaitę.

Na, o šio vakaro rungtynėse „Stuttgart“ į priekį sužaidus pusvalandį išvedė Leonidas Stergiou, tačiau jau 37-ąją minutę 11 baudinį realizavo ir rezultatą išlygino Harry Kane`as.

Kai jau atrodė, kad mačas gali baigtis lygiosiomis, šeimininkai, visų pirma, 83-ąją minutę dėka Jeongo Woo-Yeongo įvarčio vėl išsiveržė į priekį, o jau per teisėjo pridėtą laiką pergalę įtvirtino.

Tai buvo jau septintasis „Bayern“ pralaimėjimas šiame „Bundesliga“ sezone.

Priminsime, kad iki čempionato pabaigos lieka du turai.