Ketvirtadienį sužaisti Europos lygos pusfinalio susitikimai, o viename jų užtikrintą pergalę pasiekė „Bayer“ klubas.

Romoje vykusiose rungtynėse vietos „Roma“ klubas nesugebėjo pasiekti teigiamo rezultato. Jie dvikovą prieš „Bayer“ baigė patirdami pralaimėjimą 0:2.

„Bayer“ klube pirmajame kėlinyje po grubios varžovų klaidos pasižymėjo Florianas Wirtzas. Jis įvartį pelnė po nesėkmingo „Roma“ žaidėjo perdavimo komandos draugui, perėmus kamuolį varžovų baudos aikštelėje.

Antrajame kėlinyje persvarą padvigubino Robertas Andrichas. Pastarasis pasižymėjo puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų.

Kitose Europos lygos pusfinalio rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo. „Marseille“ namuose akistatą su „Atalanta“ baigė 1:1. Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos po savaitės.