Antalijoje (Turkija) vykstančiose olimpinės šaudymo iš lanko atrankos varžybose dėl kelialapių į Tokiją kovojo ir 6 lietuviai.

Arčiausiai tikslo buvo Meda Večkytė. Atkrintamosiose varžybose ji 7:3 nugalėjo austrę Martiną Woell ir pateko į šešioliktfinalį, kuriame 1:7 nusileido antrą reitingą turėjusiai estei Laurai Nurmsalu.

Į olimpiadą pateks 4 geriausios atrankos sportininkės, tad M.Večkytę nuo kelialapio į Tokiją skyrė 3 pergalės. Ji galutinėje įskaitoje užėmė 17-ą vietą.

Paulina Ramanauskaitė atkrintamųjų varžybų starte 4:6 pralaimėjo lenkei Sylwiai Zyzanskai, o Inga Timinskienė 4:6 nusileido estei Reenai Parnat.

Vyrų varžybų pirmajame rate Dominykas Jančiukas 6:5 išplėšė pergalę prieš čeką Jaromirą Termerį, o antrajame rate 0:6 neprilygo Liuksemburgo atstovui Jeffui Henckelsui ir užėmė 33-ią vietą. Justas Antanaitis pirmajame rate 0:6 nusileido slovėnui Žigai Ravnikarui, o Modestas Šliauteris taip pat 0:6 pralaimėjo latviui Janiui Bruziui.

Paskutinę galimybę kovoti dėl vietų Tokijo olimpiadoje sportininkai turės birželio 21-27 d. Paryžiuje (Prancūzija) vyksiančiame pasaulio taurės etape.