Domantas Sabonis buvo per žingsnį nuo šeštojo trigubo dublio šiame sezone, tačiau lietuvio klubas subyrėjo ketvirtame kėlinyje ir patyrė nesėkmę.

Indianos „Pacers“ (17-21) išvykoje 106:121 (32:32, 24:33, 35:22, 34:15) nusileido Denverio „Nuggets“ (23-16).

Lietuvis per 31 minutę pelnė 10 taškų (5/10 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, dukart suklydo ir triskart prasižengė.

Trečiame kėlinyje D. Sabonis atsidūrė skaudžioje situacijoje – varžovas Michaelis Porteris Jr. skaudžiai trinktelėjo alkūnė lietuviui į veidą. Puolėjas atsidūrė ant žemės, bet rimtų sužeidimų išvengė ir tęsė susitikimą.

Ankstyvą dvidešimties taškų deficitą panaikinusi „Pacers“ po trijų kėlinių pirmavo 91:87, bet subyrėjo ketvirtajame. „Nuggets“ jį pradėjo 14 taškų be atsako, laimėjo atkarpą 22:2 ir negrįžtamai atitrūko. Indianos ekipa net penkias minutes nepelnė taškų, o kėlinį pralaimėjo net 15:34.

„Nuggets“ gretose įspūdingai žaidė Nikola Jokičius – 32 taškai, 14 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 4 perimti kamuoliai.

„Pacers“: M. Brogdonas 24, J. Holiday 19, C. LeVertas 17, D. McDermottas 12, D. Sabonis 10, M. Turneris 8.

„Nuggets“: N. Jokičius 32, M. Porteris Jr. ir W. Bartonas po 20, J. Murray ir J. Greenas po 16.