Triuškinančią nesėkmę NBA lygoje patyrė Denverio „Nuggets“ (42-19) krepšininkai. Michaelo Malone‘o auklėtiniai šį kartą išvykoje 94:112 (20:28, 22:38, 20:28, 32:18) nepasipriešino Memfio „Grizzlies“ (36-23) komandai.

Denverio ekipoje dviženklį taškų skaičių pelnė keturi žaidėjai, o rezultatyviausias su 15 buvo Nikola Jokičius, kuris dar spėjo atkovoti 13 kamuolių ir atlikti 3 rezultatyvius perdavimus per 27 minutes aikštėje.

Atstumas tarp komandų išryškėjo antrajame kėlinyje, kuriame visiškai ėmę dominuoti aikštės šeimininkai susikrovė net 29 taškų pranašumą (37:66).

Bejėgiškai atrodę svečiai priešintis neįstengė ir situacija nepasikeitė po didžiosios pertraukos. Ant parketo dominavę Memfio krepšininkai ketvirtajame kėlinyje savo persvarą didino jau iki rekordinės 35 taškų (65:100).

Nors vėliau Denverio klubas kiek atsitiesė, tačiau stebuklo sukurti nepavyko. Šie sumažino deficitą iki 18 taškų, bet akivaizdi pergalė liko Memfio komandos sąskaitoje – 94:112.

Verta paminėti, kad 94 taškus pelniusiai Denverio ekipai tai buvo pačios nerezultatyviausios sezono rungtynės.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 15 (7/11 dvit., 1/1 baud., 13 atk. kam.), Jeffas Greenas 12, Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as ir Christianas Braunas po 11, Jamalas Murray, Bruce‘as Brownas ir Reggie Jacksonas po 8.

„Grizzlies“: Ja Morantas 23 (8/14 dvit., 1/4 trit., 4/5 baud., 7 atk. kam.), Tyusas Jonesas 17 (5/10 trit.), Dillonas Brooksas, Xavieras Tillmanas (6/6 dvit., 7 atk. kam.) ir Luke‘as Kennardas (4/5 trit.) po 12, Desmondas Bane‘as 10 (1/7 trit.).