Skambią pergalę savo namų arenoje pasiekė Čikagos „Bulls“ krepšininkai (27-33). Rezultatu 131:87 (33:18, 30:11, 34:22, 34:36) jie sutrypė Bruklino „Nets“ (34-25) komandą.

Dar iki ilgosios rungtynių pertraukos „Bulls“ turėjo susikrovę dvigubai didesnį taškų skaičių nei arenos svečiai (63:31). Vėliau skirtumas tik didėjo ir savo žvaigždes praradę „Nets“ nesugebėjo atsitiesti.

Laimėtojų gretose geriausią pasirodymą demonstravo Zachas LaVine‘as. Per 28 minutes aikštelėje jis sumetė 32 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.

Dvigubais dubliais prie pergalės taip pat prisidėjo ir Andre Drummondas bei Nikola Vucevičius. Abu jie pelnė po 13 taškų ir atkovojo po 10 kamuolių.

„Nets“ rezultatyviausias buvo Camas Thomasas su 22 taškais, dar 19 taškų į komandos sąskaitą įrašė Sethas Curry.

Šiuo metu Bruklino ekipa Rytų konferencijoje yra penktoje vietoje, o „Bulls“ rikiuojasi 11-oje.

„Bulls“: Zachas LaVine’as 32 (6 atk. kam.), DeMaras DeRozanas 17, Patrickas Williamsas 17 (6 atk. kam.), Nikola Vučevičius 13 (10 atk. kam.), Andre Drummondas 13 (10 atk. kam.), Dalenas Terry 11.

„Nets“: Camas Thomasas 22, Sethas Curry 19, Mikalas Bridgesas 13 (6 atk. kam.), Cameronas Johnsonas 10, Nicolas Claxtonas 7 (6 atk. kam.).