Juliusas Randle‘as pakartojo asmeninį rezultatyvumo rekordą ir taip padėjo Niujorko „Knicks“ (34-27) komandai iškovoti pergalę NBA lygoje.

Tomo Thibodeau auklėtiniai išvykoje 115:109 (27:38, 33:26, 29:24, 26:21) įveikė Vašingtono „Wizards“ (28-31) ekipą.

Niujorko krepšininkams tai buvo ketvirtoji pergalė iš eilės, o JAV sostinės klubas pralaimėjo pirmą kartą po dviejų paeiliui laimėtų rungtynių.

36 minutes ant parketo praleidęs J.Randle‘as pelnė 46 taškus ir pataikė 7 tritaškius iš 14 bandymų.

Tai buvo rezultatyviausios amerikiečio rungtynės šį sezoną. Tokiu būdu jis pakartojo ir asmeninį karjeros rekordą.

Tuo tarpu iki naujo asmeninio per vienerias rungtynes pataikytų tritaškių rekordo puolėjui pristigo dar dviejų tikslių šūvių.

Antrajame kėlinyje Vašingtono ekipa pirmavo net 19 taškų skirtumu (36:55), tačiau tokios persvaros neišsaugojo. Dar iki didžiosios pertraukos svečiai geroka nurėžė savo deficitą (60:64).

Prasidėjus paskutinei minutei ketvirtajame kėlinyje, rezultatas buvo lygus (109:109). Visgi, per šią laiko atkarpą svečiai pelnė šešis taškus be atsako ir užsitikrino pergalę – 115:109.

„Knicks“: Juliusas Randle‘as 46 (9/15 dvit., 7/14 trit., 7/7 baud.), Immanuelis Quickley 16, RJ Barrettas 14, Jalenas Brunsonas 13 (9 rez. perd.), Mitchellas Robinsonas 10 (12 atk. kam.).

„Wizards“: Kyle‘as Kuzma (3/12 trit.) ir Kristapas Porzingis (5/9 trit.) po 23, Bradley Bealas 16 (8 rez. prd., 5 kld.), Delonas Wrightas 15 (5/7 trit.), Monte Morrisas 12, Deni Avdija 11 (7 atk. kam.).