Trijų iš eilės pralaimėjimų seriją NBA lygoje nutraukė Niujorko „Knicks“ (12/12) klubas, kuris svečiuose 121:109 (28:28, 34:28, 33:25, 26:28) nugalėjo San Antonijo „Spurs“ (8/15).

„Knicks“ komanda San Antonijuje laimėjo pirmą kartą nuo 2014 metų sausio mėnesio.

„Knicks“ pirmajame kėlinyje pabandė atitrūkti iškart, bet varžovai išliko šalia. Vis dėlto Niujorko ekipai pavyko susikraiit bent šiokią tokią persvarą jau netrukus, jie buvo priekyje (56:50).

Po didžiosios pertraukos skirtumas dar kiek ūgtelėjo. Trečiajame kėlinyje jis tapo dviženkliu (91:79), o lemiamu momentu „Knicks“ turėta solidi persvara leido jiems ramiai užbaigti rungtynes turint pergalę kišenėje.

Nugalėtojams R.J. Barrettas surinko 32 taškus, Aleas Burksas pridėjo 18.

Pralaimėjusiems Derrickas White'as įmetė 26 taškus, Dejounte Murray'us pridėjo 15.

„Spurs“: Derrickas White'as 26 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Dejounte Murray 15 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Dougas McDermottas ir Jakobas Poeltlas (8 atk. kam., 5 rez. perd.) po 13, Brynas Forbesas 12.

„Knicks“: R.J. Barrettas 32, Alecas Burksas 18 , Immanuelis Quickley 16 (5 atk. kam.), Juliusas Randle'as 15 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Derrickas Rose'as 12, Mitchellas Robinsonas 11.